Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 12 05 - 14:30

The Banker atzīst SEB banku par labāko banku Latvijā

Viens no ietekmīgākajiem starptautiskajiem finanšu izdevumiem “The Banker”, paziņojot nominācijas “Gada banka” ieguvējus dažādos pasaules reģionos, atzinis SEB banku Latvijā par labāko. “The Banker” eksperti arī SEB banku atzinuši par labāko banku gan Lietuvā, gan Igaunijā.
 

SEB guvusi atzinību, pateicoties spējai iet līdzi laikam un veikt nepieciešamās  izmaiņas, atbilstoši klientu vajadzībām. Ņemot vērā digitālo attīstību, banka piedāvā saviem klientiem arvien jaunus pakalpojumus un ērtākus finanšu risinājumus, kā arī iespējas augt un attīstīties jaunajiem uzņēmumiem.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere:

“Šogad esam ieviesuši jaunu internetbanku, mobilo aplikāciju un Smart-ID. Taču mēs neapstājamies pie sasniegtā un turpinām meklēt jaunus risinājumus - uzsākoties rudens mācību sezonai, jaunieši var pieteikt un parakstīt studiju kredītu līgumu elektroniski, veicot to internetbankā.


Raugoties uz nākotni, paturam fokusā ilgtspējīgu pieeju bankas biznesam un klientiem. Mēs turpināsim atbalstīt savus klientus ne vien izsniedzot jaunus aizdevumus, bet labprāt dalīsimies arī ar nozares zināšanām un ieviesīsim vēl vairāk dažādu  risinājumu, kas palīdz gan privātpersonām, gan uzņēmumiem veikt tiek nepieciešamos finanšu darīumus. Šobrīd strādājam, lai nākamā gada pirmajā pusē Rīgā varētu atvērt SEB Inovāciju centru, kurā uzņēmēji varēs strādāt pie jaunu biznesa attīstības modeļu testēšanas, lai augtu straujāk nekā konkurenti, jaunuzņēmēji varēs domāt par inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu, satikt ekspertus un apmainīties ar pieredzi.”


Labāko banku titulu “The Banker” ikgadu piešķir, pamatojoties uz aptauju, kurā piedalās finanšu eksperti. Veicot novērtējumu, par pamatu tiek ņemti gan banku darbības rezaultāti, gan arī spēja sasniegt stratēģiskos mērķus un saglabāt stingras pozīcijas mājas tirgos mainīgajos pasaules politikas un ekonomikas apstākļos.

Izdevums “The Banker” pieder The Financial Times Grupai un tiek izdots kopš 1926. gada. Tas ir viens no ietekmīgākajiem informācijas nesējiem finanšu sektorā ar 30 000 lasītāju vairāk kā 180 valstīs.

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 26102288,
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB_Latvia, Skype/SEB_Latvia, YouTube/SEBlatvia, Soundcloud/SEB_Latvia
www.seb.lv

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.