Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 11 11 - 08:50

SEB banka finansē Carlsberg grupas autoparka modernizēšanu Baltijā

SEB grupas bankas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piešķīrušas 4.3 miljonus eiro starptautiskajam koncernam Carlsberg, ko Latvijā pārstāv akciju sabiedrība Aldaris, lai finansētu Carlsberg grupas autoparka modernizēšanu. Kopumā Carlsberg grupas uzņēmumi, tai skaitā a/s Aldaris, Baltijā iegādāsies līzingā vairāk nekā 250 transportlīdzekļus, un tie visi būs aprīkoti ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu.

Carlsberg grupa līzingā iegādāsies 257 Ford markas automašīnas – 67 no tiem tiks izmantoti Latvijā, 67 – Igaunijā un 123 auto – Lietuvā. Tās tiks piegādātas nākamo divu gadu laikā, un jaunās automašīnas tiks izmantotas uzņēmuma produkcijas izplatīšanai, kā arī citiem mērķiem. Automašīnas piegādās uzņēmums Inchcape Motors.

“Mēs turpinām atjaunot mūsu autoparku, izvēloties jaunākās tehnoloģijas un videi draudzīgus risinājumus. Taču šis iepirkums ir nozīmīgs ar to, ka visas jaunās automašīnas būs aprīkotas ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu. Cik zinām, Aldaris ir pirmā kompānija Latvijā, kas savā autoparkā ievieš šādu tehnoloģiju. Vēlamies rādīt piemēru un iedrošināt arī citus uzņēmumus izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu drošību uz ceļiem. Viens no Carlsberg grupas un a/s Aldaris kopīgiem mērķiem ir aprīkot visus uzņēmuma transportlīdzekļus ar vadītāja izelpas kontroles ierīcēm, un esam gandarīti kļūt par līderiem Baltijā šajā jomā,” norāda a/s Aldaris valdes locekle Sigita Ozola.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Starptautiskās kompānijas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā aizvien biežāk izvēlas rīkot Baltijas līmeņa iepirkumus sava autoparka papildināšanai, jo tas ir efektīvāks un izdevīgāks risinājums. Tas sniedz kompānijai labākas pozīcijas sarunās ar dīleriem un nodrošina arī labākos finansēšanas nosacījumus. Savukārt mums tā bija iespēja demonstrēt lielisko sadarbību starp visām trim SEB grupas bankām Baltijā. Skatoties kopumā, jaunu auto iegādes apjomi šogad ir auguši par 20% – arī pateicoties uzņēmumu lēmumiem atjaunot savus autoparkus, un tas sniedz arī plašākus ieguvumus, jo jauni auto ir gan labāki no drošības viedokļa, gan ekonomiskāki un videi draudzīgāki.”

Šis ir viens no Baltijā lielākajiem autoparka līzinga darījumiem pēdējo gadu laikā. Darījumu noslēgušas SEB grupas bankas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Akciju sabiedrība Aldaris, Lietuvas uzņēmums Švyturys-Utenos Alus, kā arī Igaunijas kompānija Saku Õlletehase.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.