Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 11 09 - 14:55

Sadarbības memorands par atbalstu mērķim - lai katrs bērns augtu ģimenē

Latvijas Radio kā labdarības maratona Dod Pieci organizators ir piesaistījis partnerus ar līdzīgām vērtībām un izpratni par sociālo atbildību. Kopā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv tiks parakstīts sadarbības memorands ar Labklājības ministriju, SEB banku un bezpeļņas organizāciju Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš. “Sabiedrisko mediju un Latvijas Radio misija ir stāstīt par dzīvi Latvijā un pasaulē, priecāties par mūsu panākumiem, kā arī saskatīt problēmas un kritizēt neveiksmes. Labdarības maratons Dod Pieci ir mūsu devums ne tikai problēmu atklāšanā, bet arī pienesums to risināšanā un valstiski svarīgu mērķu sasniegšanā. Tāda ir arī Dod Pieci šī gada apņemšanās - panākt, lai Latvijā līdz 2021. gadam nebūtu bērnu namu un ikviens bērns varētu augt ģimenē,” sacīja Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne.

“Ar prieku atbalstīsim labdarības maratonu Dod Pieci un Latvijas Radio 5 – Pieci.lv iniciatīvu spert soli tālāk un apvienot sabiedriskā medija, nevalstisko organizāciju un Latvijas sabiedrības spēkus, lai palīdzētu pieņemt tik ļoti personisko un svarīgo lēmumu – dot ģimeni bērnam no bērnu nama. Mēs ticam, ka Latvija reiz varēs uz visiem laikiem atteikties no bērnu namiem, tāpēc palīdzēsim šai iedzīvotāju dāvanai kļūt ilgtspējīgai un pāraugt vienas akcijas laiku,” pēc svinīgās pieņemšanas Rīgas pilī sacīja Labklājības ministrs Jānis Reirs.

“Latvijas Televīzija ar īpašu atbildību un cieņu izturas pret ģimeniskajām vērtībām un to nozīmi sabiedrībā. Mūs novērtē kā televīziju, kurā dzīvo bērni - rīkojam bērnu svētkus, ar daudz un dažādām aktivitātēm izglītojam, izklaidējam, iedvesmojam un iedrošinām jauno paaudzi īstenot savus sapņus. Daudzus gadus esam rīkojuši labdarības akciju Nepaej garām!, kā arī aktīvi piedalāmies labdarības maratonā Dod Pieci, lai palīdzētu īstenot cēlus mērķus. Arī šogad liela daļa Dod Pieci aktivitāšu būs redzamas Latvijas Televīzijas tiešajā ēterā. Nešaubos, ka tas mudinās skatītājus palīdzēt īstenoties daudzu bērnu sapnim – dzīvot gādīgā ģimenē nevis bērnu namā,” uzsver Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

Par atbalsta programmas Plecs partneri kļuvusi arī SEB banka, kas pirms vairāk nekā desmit gadiem uzsāka partnerību ar Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju, atbalstot kopējo vīziju, ka katram bērnam ir jāaug ģimenē. Banka šim mērķim ne tikai ziedojusi ievērojamus naudas līdzekļus, bet arī aktīvi iesaistījusies kā organizācija, uzrunājot un izglītojot savus klientus, iesaistot bankas darbiniekus jauniešu atbalsta programmās, mentoringā, NVO konsultācijās, kā arī atbalstot tās ar savām profesionālajām zināšanām un finansēm. “SEB bankas komanda tic, ka kopīgiem spēkiem sabiedrība, valsts, nevalstiskās organizācijas un privāti uzņēmumi spēj kopīgi sniegt izšķirošo impulsu, lai sasniegtu šo pirms vairāk nekā desmit gadiem izvirzīto vīziju – katram bērnam Latvijā jāaug ģimenē,” pauda SEB prezidente un valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Bezpeļņas organizācija Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš, kas jau 18. gadu rīko tradicionālo Ziemassvētku tirdziņu Doma laukumā Rīgā, daļu ienākumu vienmēr ziedojusi labdarībai, palīdzot nodibinājumam Palīdzēsim.lv, kas ziedojumus izmanto sociālās integrācijas pasākumiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. “Šogad ar vislielāko gandarījumu uzņemsim labdarības maratonu Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā un palīdzēsim tapt Dod Pieci stikla studijai, ļaujot ikvienam tirdziņa apmeklētājam un Dod Pieci atbalstītājam baudīt skaisto pirmssvētku noskaņu, pie viena izdarot labu darbu visas sabiedrības un jo īpaši - bērnu namos mītošo bērnu labā,” sacīja Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa dibinātājs Andris Kreislers

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.