Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 09 12 - 10:20

Paziņojums par norēķinu brīvdienām Baltijas tirgos

No 2017. gada 14. līdz 18. septembrim dati no pašreizējām Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Centrālo depozitāriju sistēmām tiks pārvietoti uz TARGET2-Securities (T2S) platformu – vienoto vērtspapīru norēķinu un reģistrēšanas sistēmu, kas tiks ieviesta visos trīs Baltijas vērtspapīru tirgos.

Saskaņā ar Baltijas centrālo depozitāriju informāciju:

  • 2017. gada 15. septembris (piektdiena) tiks pasludināta par tehnisko brīvdienu, kad netiks veikti norēķini;
  • 2017. gada 18. septembris (pirmdiena) tiks pasludināta par norēķinu brīvdienu Baltijas biržu darījumiem.

Ņemot vērā to, ka gan piektdiena (15. septembris), gan pirmdiena (18. septembris) būs norēķinu brīvdienas automātiski savietotiem darījumiem, kas noslēgti uzdevumu grāmatā Biržas tirdzniecības sistēmā ar norēķinu ciklu T+2, tiks noteikti sekojoši norēķinu datumi:

  • darījumiem, kas tiks noslēgti 2017. gada 13. septembrī, darījumu norēķinu datums būs 2017. gada 19. septembris;
  • darījumiem, kas tiks noslēgti 2017. gada 14., 15. un 18. septembrī, norēķinu datums būs 2017. gada 20. septembris.
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.