Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 08 14 - 12:25

„Global Finance“ atzinis SEB internetbanku par labāko Latvijā

Starptautiskais biznesa un finanšu izdevums “Global Finance” atzinis SEB banku par labāko internetbankas pakalpojumu sniedzēju Latvijas iedzīvotājiem. Šogad SEB bankas internetbanka tika atzīta par labāko arī Igaunijā un Lietuvā.

“Jaunu bankas digitālo pakalpojumu attīstīšana ir mūsu uzmanības centrā jau vairākus gadus. Mēs meklējam risinājumus, kas atvieglotu mūsu klientiem bankas un ikdienas finanšu pakalpojumu veikšanu ērtā un vienkāršā veidā. Gada sākumā ieviesām jaunu internetbanku, pie kuras bijām strādājuši pēdējos trīs gadus, ieklausoties klientu viedoklī un vajadzībās. Nesen ieviesām atjaunoto SEB mobilo aplikāciju, kuru šobrīd izmanto jau 42 tūkstoši klientu. Marta beigās sākām klientiem piedāvāt Smart-ID, kas ar mobilā telefona starpniecību ļauj pieslēgties internetbankai krietni ērtāk nekā ar kodu karti vai kodu kalkulatoru – šobrīd to izmanto jau 100 tūkstoši SEB bankas klientu.

Šis starptautisko ekspertu vērtējums, ko SEB internetbanka saņem jau vairākus gadus pēc kārtas, liecina, ka esam uzņēmuši pareizo kursu un klienti mūsu jaunievedumus novērtē. Neraugoties uz atzinību, mēs turpināsim pilnveidot internetbanku. Prieks, ka valsts līmenī turpinās sarunas par digitālā paraksta vienkāršošanu un pieejamības nodrošināšanu Latvijas iedzīvotājiem. Mēs bankā plānojam attīstīt Smart-ID risinājumu tā, lai tas kalpotu ne tikai kā autorizācijas līdzeklis internetbankai, bet arī nākotnē būtu pielīdzināms personas fiziskajam parakstam. Šogad strādāsim pie risinājuma, kas ļautu izmantot elektronisko parakstu attālinātai bankas pakalpojumu izmantošanai, piemēram, veikt un apstiprināt izmaiņas pakalpojumu līgumā, nenākot uz banku,” norāda SEB bankas digitālo kanālu pārvaldes vadītājs Iļja Nogičevs.

Šogad žurnāls “Global Finance” jau 18. reizi paziņoja labākās internetbankas Eiropā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Okeānijā. Starptautiskie vērtētāji ņem vērā tādus faktorus kā internetbankas digitālā attīstība, bankas klientu apkalpošanas stratēģija, pakalpojumu dažādība, interneta un mobilās bankas dizains un funkcionalitāte. Tāpat tiek vērtēts, cik lielā mērā banka ņem vērā klientu paradumus, kas saistīti ar digitālo risinājumu izmantošanu, sniedzot klientiem ievērojamu pievienoto vērtību.

Finanšu speciālistiem veltītais žurnāls “Global Finance” tiek izdots kopš 1987. gada. Šobrīd to abonē vairāk nekā 50 tūkstoši lasītāju 193 pasaules valstīs. Būtiska žurnāla auditorija ir uzņēmumu un finanšu institūciju vadītāji un speciālisti.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.