Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 08 02 - 12:35

Par SEB bankas Maestro kartes aizvietošanu

Ar 2017. gada 1. oktobri stājas spēkā izmaiņas, kuru rezultātā SEB bankas Maestro kartes vairs nevarēs izmantot.

Aicinām klientus bez maksas aizvietot Maestro karti ar Debit MasterCard karti, ko ir iespējams izmantot norēķiniem Latvijā un ārzemēs, pirkumiem internetā, kā arī naudas izņemšanai vai iemaksai bankomātos.

Debit MasterCard vietā klientiem bez izsniegšanas maksas arī ir pieejamas citas SEB bankas kartes – Debit MasterCard bezkontakta karte vai VISA Stila karte ar individuālo dizainu.

Aizvietot esošo Maestro karti ir iespējams, piesakoties jaunai kartei internetbankā vai jebkurā SEB bankas filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni +371 26668777 vai +371 67779988.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.