Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 06 15 - 10:00

SEB Open golfa turnīrā ziedo 2365 eiro SOS Bērnu ciematu asociācijai

10. jūnijā jau 17. reizi pēc kārtas Ozo golfa kluba laukumā notika SEB Open golfa turnīrs, kura laikā tika savākti ziedojumi 2365 eiro apmērā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas darbības atbalstam.

Šie līdzekļi tiks izlietoti, lai atbalstītu SOS ģimenes, kurās aug bez vecāku gādības palikušie bērni. SOS audžuģimenēs bērni rod ģimenisku vidi, saņem atbalstu un iedrošinājumu, lai pieaugtu un sasniegtu savus dzīves mērķus.

“Esam ļoti pateicīgi SEB bankai un tās partneriem un klientiem par atbalstu SOS ģimenēm, ko saņemam jau daudzu gadu garumā. Mums kā nevalstiskai organizācija uzņēmumu un sabiedrības atbalsts ir īpaši svarīgs, jo tikai tādā veidā mēs varam īstenot savu mērķi – rūpēties par to, lai bērni, kuri zaudējuši savu vecāku gādību augtu ģimeniskā un drošā vidē, kļūstot par pašapzinīgām un pasaulei atvērtām personībām,” atzīst Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “SEB Open golfa turnīrs ir viens no tradīcijām bagātākajiem golfa turnīriem Latvijā, un viena no šīm tradīcijām ir labdarības mērķu atbalstīšana. Uzskatām to par savu pienākumu atbalstīt jauno paaudzi, it īpaši tos bērnus un jauniešus, kuru dzīvē šķēršļu ir vairāk nekā iespēju. Pateicoties turnīra dalībnieku atsaucībai, varam sniegt nelielu ieguldījumu šo mērķu sasniegšanā”.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir ilggadējs SEB bankas partneris labdarības mērķu īstenošanā.

Asociācija ir nevalstiska organizācija, kas jau 20 gadus Latvijā veido un atbalsta SOS ģimenes bērniem, kuri zaudējuši vecāku aprūpi. Šobrīd divdesmit sešās SOS ģimenēs aug vairāk kā simt trīsdesmit bērni un jaunieši. Lielākā daļa SOS ģimeņu dzīvo divos SOS bērnu ciematos – Īslīcē un Valmierā, bet divas SOS ģimenes dzīvo arī ārpus ciematiem – Iecavā. Ikvienas SOS ģimenes dzīvi vada SOS mamma vai SOS vecāku pāris, un parasti tajā dzīvo četri līdz septiņi bērni. Bieži vienā SOS ģimenē dzīvojošie bērni ir bioloģiskie brāļi un māsas.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts pasniedz ziedojumu Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas padomes loceklim Ivaram Gruntem

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.