Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 06 15 - 14:15

Grozījumi SEB bankas darījumu noteikumos

Informējam, ka ar 2017. gada 15. augustu stājas spēkā grozījumi SEB bankas Vispārējos darījumu noteikumos un Norēķinu konta līguma noteikumos, papildinot vairākas dokumentu sadaļas.

  • Konfidencialitāte un personas datu aizsardzība. Fiksēta saziņa starp klientu un banku, tostarp veicot videonovērošanu bankas telpās, kā arī precizēta kārtība, kādā par izmaiņām noteikumos tiek informētas juridiskās personas.
  • Samaksa par pakalpojumiem. Rūpējoties par ātru un elastīgu klientu apkalpošanu nestandarta gadījumos, noteiktas bankas tiesības saņemt atbilstošu un taisnīgu atlīdzību par klientam sniegtajiem pakalpojumiem, kuri nav fiksēti bankas cenrādī.
  • Klienta identifikācija un prasības iesniedzamiem dokumentiem. Noteiktas bankas tiesības kopēt klienta iesniegtos identifikācijas dokumentus.
  • Sadarbības uzsākšana, Pakalpojuma līguma(-u) noslēgšana un pakalpojumu sniegšana. Turpmāk bankai ir tiesības noteikt to personu loku, ar kurām uzsākt sadarbību un kurām sniegt pakalpojumus. Precizētas arī bankas tiesības atsevišķos gadījumos nesniegt pakalpojumus un ierobežot pakalpojumu pieejamību (piemēram, sadarbojoties ar augsta riska klientiem).
  • Pakalpojuma līguma izbeigšana. Noteiktas bankas tiesības pārtraukt atsevišķus pakalpojuma līgumus, iepriekš informējot klientus.
  • Citas izmaiņas. Piemēram, precizētas atsevišķas definīcijas un tiesību normas, kas netiek piemērotas bankas attiecībās ar juridiskām personām.

Aicinām iepazīties ar noteikumu jauno redakciju.

Vispārējie darījumu noteikumi no 15.08.2017

Norēķinu konta līguma noteikumi no 15.08.2017

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.