Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 05 19 - 10:25

Sākoties gadatirgu sezonai, norēķiniem ar karti SEB banka piedāvā miniPOS

Sākoties jaunajai gadatirgu, pilsētas svētku, brīvdabas koncertu un citu notikumu sezonai, SEB banka piedāvā jaunu risinājumu tirgotājiem maksājumu karšu norēķinu pieņemšanai – karšu mobilo termināli miniPOS.

miniPOS ir kompakts maksājumu karšu lasītājs, kas darbojas jebkur, kur pieejami mobilie sakari. Terminālis darbojas savienojumā ar Android viedtālruni vai planšetdatoru, un spēj apstrādāt visas MasterCard, Maestro un VISA maksājumu kartes.

miniPOS ir piemērots risinājums gan privātpersonām – mājražotājiem un amatniekiem, kas tirdziņos piedāvā savus izstrādājumus, gan arī uzņēmumiem, kas piegādā preces saviem klientiem.

“Ja agrāk daļa klientu teica, ka aizies līdz bankomātam, lai izņemtu skaidru naudu, bet neatgriezās, tad tagad varu ar miniPOS piedāvāt viņiem samaksāt ar karti. Augušas arī klientu iztērētās summas. Ja līdz šim tie iegādājās ziedus vien par summu, ko varēja samaksāt skaidrā naudā, tad tagad centi makā vairs nav jāskaita,” stāsta ziedu tirdzniecības uzņēmuma SIA Lirosa īpašniece Ligita Kupča.

Maksājumu karšu darījumu īpatsvars Latvijā, salīdzinot ar skaidras naudas darījumu skaitu, turpina pieaugt. 2016. gadā jau 35% no visiem maksājumiem tika veikti ar karti, un to kopējā summa sasniedza gandrīz 1.4 miljardus eiro.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “Aizvien vairāk cilvēki izvēlas ikdienā norēķināties nevis ar skaidru naudu, bet ar maksājumu karti, jo tas ir ātri, ērti un droši. miniPOS risinājums ļauj tirgotājiem piedāvāt saviem klientiem šo ērtību faktiski jebkurā vietā un jebkurā laikā. Savukārt pašam tirgotājam vairs nav jādomā par to, kā ieņemtos līdzekļus iemaksāt savā kontā.”

Mobilais terminālis ar vienu baterijas uzlādi spēj darboties līdz astoņām stundām un apstrādāt aptuveni 200 darījumus. Klientu ērtībai banka ir sagatavojusi kopīgu piedāvājumu ar uzņēmumu Tele2, par izdevīgu samaksu sniedzot klientam pilnu komplektu karšu norēķinu pieņemšanu uzsākšanai: miniPOS, Android mobilo tālruni un mobilo sakaru pieslēgumu.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.