Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 04 28 - 09:40

Izmaiņas SEB bankas Vienotajā pakalpojumu cenrādī

2017. gada 1. jūlijā stāsies spēkā izmaiņas SEB bankas produktu un pakalpojumu noteikumos un Vienotajā pakalpojumu cenrādī.

 

Izmaiņas skars arī šādus pakalpojumus:

  • Klienta komplekti privātpersonām: plašākas iespējas izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu komplektu. Piedāvājam jaunus ikdienas finanšu pakalpojumu komplektus - Ģimenes komplektu un Juniora komplektu. Pārējiem komplektiem ar 2017. gada 01. jūliju tiks mainīti lietošanas nosacījumi un komisijas maksas;
  • Norēķinu kartes: visu norēķinu karšu lietošanas un privātpersonu norēķinu karšu izsniegšanas maksa turpmāk būs 1.20 EUR mēnesī (iepriekš 1-1.40 EUR);
  • Neaktīva konta uzturēšana: tiek ieviesta komisijas maksa EUR 10 gadā privātpersonām par neaktīva konta uzturēšanu (pēdējo 12 mēnešu laikā klients nav veicis nevienu transakciju, konta atlikums nepārsniedz EUR 10, nav arī citu kontu vai aktīvu pakalpojumu līgumu SEB bankā vai SEB bankas meitas uzņēmumos);
  • Tirdzniecības finansēšana: samazinātas komisijas maksas apliecinājumiem par bankas garantijām;
  • no bankas cenrāža izslēgti pakalpojumi, kas zaudējuši aktualitāti – piemēram, REPO un REVERSE REPO vērtspapīru darījumi, skaidras naudas iemaksa un izmaksa līdz 4.99 EUR, kā arī darījumi ar lielu skaitu monētām turpmāk nebūs pieejami tirdzniecības centru filiālēs u.c.
 

Lai iepazītos ar visām izmaiņām, aicinām apmeklēt SEB bankas mājaslapu "Izmaiņas SEB bankas Vienotajā pakalpojumu cenrādī", vai sazināties ar mums pa diennakts tālruni 26668777, Skype (SEB_Latvija), rakstot ziņu vai klātienē, apmeklējot jebkuru no SEB bankas filiālēm.

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.