Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 04 19 - 10:00

SEB uzsāk jaunu ilgtermiņa stipendiju programmu REA studentiem

SEB banka piešķīrusi stipendijas studiju maksas segšanai diviem daudzsološiem Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) studentiem, sadarbībā ar REA Absolventu asociāciju uzsākot jaunu ilgtermiņa stipendiju programmu.

Stipendijas 5000 eiro apmērā saņēmuši divi REA studenti – Reinis Frēlihs un Oskars Daugavvanags-Vanags.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “Rīgas Ekonomikas augstskolu un SEB banku saista īpašas attiecības, jo esam gan piedalījušies augstskolas izveidošanā, gan palīdzējuši tai kļūt par labāko biznesa augstskolu Baltijā. SEB bankas stipendiju ilgtermiņa mērķis ir, atbalstot konkrētus jauniešus, radīt ieguvumu arī plašākai sabiedrībai. Tādēļ, vērtējot stipendiju pretendentus, pievērsām uzmanību ne vien mācību sekmēm, bet arī aktivitātēm ārpus akadēmiskās jomas. Ja abi jaunieši saglabās savu mērķtiecību un atbildības sajūtu, esmu pārliecināta, ka mūsu ieguldījums nesīs lieliskus rezultātus, un viņi spēs radīt augstu pievienoto vērtību ne tikai sev, bet arī mūsu valstij un sabiedrībai.”

REA Absolventu asociācijas prezidents Māris Simanovičs: “REA Absolventu asociācijas vārdā vēlos pateikties SEB Bankai par tās ieguldījumu augstskolas attīstībā un piešķirtajām stipendijām. Mūsuprāt, uzņēmumu atbalsts perspektīviem studentiem ir viens no efektīvākajiem veidiem, ka sadarboties augstskolām ar uzņēmējiem, nodrošināt studentiem iespēju iegūt paplašinātas zināšanas par darba devējiem, izmantojot to sniegtās stipendijas, prakses iespējas un mentoru pieredzi. Es ceru, kas šis ir tikai kārtējais solis virzienā uz gudro prātu noturēšanu Latvijā, un būs veiksmīgs pamats tālākai sadarbībai starp augstskolu un SEB banku.”

REA rektors Anderss Pālzovs (Anders Paalzow): "SEB banka jau ilgstoši ir REA partneris, kas aktīvi veicinājusi augstskolas attīstību kopš pašiem tās pirmssākumiem 1994. gadā. Esam gandarīti par šo jauno sadarbības projektu starp SEB un REA Absolventu asociāciju, kas nesīs ieguvumus gan REA, gan tās studentiem. Esmu īpaši iepriecināts, ka papildus šai stipendijai jaunieši saņems vēl vienu svarīgu vērtību - mentoru no REA Absolventu asociācijas."

Piemērotākie kandidāti tika atlasīti vairākās kārtās – intervējot pretendentus, kā arī vērtējot to paveiktā praktiskā uzdevuma rezultātus. Šī stipendiju programma tiks turpināta arī nākamajos gados, atbalstot spējīgākos un talantīgākos REA studentus. Turklāt SEB banka ik gadus nodrošina prakses iespējas aptuveni 100 studentiem, tostarp aptuveni 10 REA studentiem.

SEB banka šogad nodrošina stipendijas kopumā 27 jauniešiem no visiem Latvijas reģioniem augstākās izglītības iegūšanai. Banka ilgstoši sadarbojas arī ar Vītolu fondu, atbalstot neatlaidīgus un mērķtiecīgus jauniešus, un palīdzot tiem kļūt par izciliem sevis izvēlētās nozares speciālistiem.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.