Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 04 12 - 10:05

Svarīgas izmaiņas kodu karšu lietotājiem ar 15. jūniju

Atbilstoši Eiropas Banku iestādes un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas prasībām, ar 2017. gada 1. aprīli klientiem, norēķinoties internetbankā un iepērkoties interneta vietnēs ar maksājumu karti, ir jāizmanto stingrā autentifikācija.

Šī iemesla dēļ SEB banka klientiem piedāvā Smart-ID – tā ir bezmaksas aplikācija viedtālruņiem, kas ļauj droši un ērti pieslēgties internetbankai un apstiprināt maksājumus. Lietojot šo aplikāciju, kodu karte ikdienā vairs nebūs nepieciešama.

Kodu karšu lietotājus lūdzam ņemt vērā, ka ar 15. jūniju stāsies spēkā vairākas būtiskas izmaiņas:

Darījumu limiti:

  • 30 EUR darījuma limits: ar kodu karti internetbankā būs iespējams apstiprināt tikai tos maksājumus uz citām bankām, kuru apjoms nepārsniedz 30 EUR;
  • 500 EUR darījuma limits maksājumam starp SEB bankas kontiem: ar kodu karti internetbankā būs iespējams apstiprināt tikai tos maksājumus uz citiem kontiem SEB bankā, kuru apjoms nepārsniedz 500 EUR.

Dienas limiti:

  • 150 EUR dienas limits maksājumiem uz kontiem citās bankās: ar kodu karti apstiprināto maksājumu uz citām bankām kopsumma vienas dienas laikā nevarēs pārsniegt 150 EUR;
  • 500 EUR dienas limits maksājumiem starp SEB bankas kontiem: ar kodu karti apstiprināto maksājumu uz citiem kontiem SEB bankā vienas dienas laikā kopsumma nevarēs pārsniegt 500 EUR.

Lūdzam ievērot, ka šie dienas limiti maksājumiem nesummējas. Vienas dienas laikā ar kodu karti apstiprināto maksājumu (gan uz citiem kontiem SEB bankā, gan uz citām bankām) kopsumma nevarēs pārsniegt EUR 500.

Tāpat ar 15. jūniju ar kodu karti nevarēs apstiprināt pirkumus ar maksājumu karti interneta vietnēs, kas izmanto 3D Secure autorizācijas sistēmu (darījuma apstiprināšana internetbankā).

Lai izvairītos no šiem ierobežojumiem un arī turpmāk varētu veikt maksājumus un pirkumus interneta veikalos, aicinām klientus izvēlēties Smart-ID aplikāciju vai kodu kalkulatoru.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.