Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 03 30 - 11:00

Jauns rīks SEB internetbankas lietošanai: Smart-ID

No 30. marta SEB bankas klienti sāk izmantot jaunu risinājumu, kas ļauj droši un ērti pieslēgties internetbankai un veikt maksājumus. Tā ir bezmaksas aplikācija viedtālruņiem Smart-ID.

Jaunā aplikācija nodrošina stingro autentifikāciju saskaņā ar Eiropas Banku iestādes un FKTK drošības prasībām internetbankas lietošanai un norēķiniem interneta vietnēs. Smart-ID var lietot gan privātpersonas, gan uzņēmumu darbinieki.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “Smart-ID ir jaunākās paaudzes risinājums, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem. Klienti novērtēs tā ērtību un ātrumu, un aplikācija pakāpeniski aizstās kodu kartes. Vienlaikus esam parūpējušies, lai arī tie klienti, kas nelieto viedtālruni, varētu arī turpmāk veikt nepieciešamos darījumus. Tādēļ limiti darījumiem, ko iespējams apstiprināt ar kodu karti, tiks samazināti pakāpeniski, dodot visiem klientiem iespēju izvēlēties citu risinājumu drošai internetbankas lietošanai.”

Lai uzsāktu lietot Smart-ID, vispirms nepieciešams to lejupielādēt viedtālrunī no aplikāciju veikaliem App Store vai Google Play. Pēc tam aplikācija jāatver un jāizveido savs Smart-ID konts. Visbeidzot, jāatver SEB internetbankas lapa un jāpieslēdzas savam kontam, izmantojot Smart-ID. Plašāka informācija pieejama SEB bankas mājas lapā www.seb.lv/smart-id

Savukārt kodu karšu funkcionalitāte pakāpeniski tiks ierobežota. Ar šī gada 1. jūniju tiks noteikts EUR 500 dienas limits darījumiem (maksājumi starp SEB bankas kontiem un uz kontiem citās bankās), ko iespējams apstiprināt ar kodu karti. Ar 1. augustu tiks noteikts EUR 150 dienas limits maksājumiem uz kontiem citās bankās, ko iespējams apstiprināt ar kodu karti (dienas limits maksājumiem starp SEB bankas kontiem saglabāsies EUR 500). Savukārt, Ar šī gada 1. augustu kodu kartes vairs nevarēs izmantot, lai apstiprinātu pirkumus ar maksājumu karti interneta vietnēs, kas izmanto 3D Secure autorizācijas sistēmu (darījuma apstiprināšana internetbankā).

Klienti, kas nelieto viedtālruni, var izvēlēties kodu kalkulatoru, lai apstiprinātu lielākus maksājumus vai iepirktos interneta vietnēs. No 1. aprīļa līdz 1. augustam SEB banka piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus kodu kalkulatora saņemšanai – Senioru komplekta lietotājiem tiks piemērota vienreizēja izsniegšanas komisija EUR 4 apmērā, bet pārējiem klientiem – EUR 10 apmērā (iepriekš – EUR 15, Sudraba un Zelta klientiem – vēl izdevīgāki nosacījumi).

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.