Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 03 23 - 09:15

Global Finance atzinis SEB banku par labāko banku Latvijā

Starptautiskais finanšu izdevums “Global Finance” paziņojis balvas "Labākās bankas Centrālajā un Austrumeiropā 2017. gadā" ieguvējus. SEB banka atzīta par labāko banku Latvijā.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “Varam būt lepni par Global Finance ekspertu atzinību, kas apliecina mūsu nemainīgi augsto servisa līmeni ikdienas darbā. Mēs rūpīgi strādājam pie tā, lai veidotu ciešākas attiecības ar klientiem, ieklausoties to vajadzībās, nodrošinot kvalitatīvu un ilgtspējīgu servisu, piedāvājot inovatīvus risinājumus.

Pagājušajā gadā esam attīstījuši digitālos risinājumus, ieviesuši filiālēs planšetdatorus, kas ļauj ērti apmācīt klientus un nodemonstrēt ērtākos risinājumus. Bankas pakalpojumu mājaslapā esam ieviesuši tiešsaistes čatu konsultācijas saņemšanai par mājokļu un patēriņa kredītiem, kā arī nodrošinām klientiem vieglu, ātru un ērtu iespēju pieteikties interneta vidē studiju un patēriņa kredītam, kā arī kredītkartei.
Bijām pirmā banka Latvijā, kas ieviesa bezkontakta kartes, ar kurām var norēķināties arī lielākajos tirdzniecības tīklos. Modernizējot savu bankomātu tīklu, pērn esam uzstādījuši 44 jaunākās paaudzes bankomātus un ieviesuši pilnīgi jaunu IT un klientu apkalpošanas sistēmu.

Šī gada februārī esam ieviesuši jauno IT un klientu apkalpošanas sistēmu un klientu ērtībām nodevuši jauno internetbanku, kas piedāvā klientiem modernas un ērtas finanšu plānošanas iespējas. Tuvākajā laikā plānojam piedāvāt vairākus jaunus digitālus risinājumus, kas atvieglotu un finanšu ikdienu padarītu vēl vienkāršāku un ērtāku.”

Šī gada uzvarētāji ir tās bankas, kas visveiksmīgāk darbojās klientu interesēs un sasniedza labākos rezultātus, attīstot nākotnes projektus. Katras valsts labākās bankas kandidātus izvērtē starptautiska ekspertu komisija un žurnāla redakcijas pārstāvji, ņemot vērā tādus kritērijus kā jauna biznesa attīstīšana, uzņēmuma rentabilitāte, stratēģiskā attīstība, pakalpojumu un tehnoloģiju inovācijas. Kopējie rezultāti tiks publiskoti šī gada “Global Finance” maija numurā.

Global Finance ir viens no vadošajiem medijiem savā jomā, kas paredzēts finanšu speciālistu un interesentu lokam. Tas tiek izdots kopš 1987. gada, žurnālam ir apmēram 50 tūkstoši regulāro abonentu, un to lasa 192 pasaules valstīs.

 

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.