Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 12 12 - 14:15

The Banker atzīst SEB banku par labāko banku Latvijā

Viens no ietekmīgākajiem starptautiskajiem finanšu žurnāliem “The Banker” pagājušajā nedēļā paziņoja nominācijas “Gada banka” ieguvējus dažādos pasaules reģionos. “The Banker” eksperti par labāko banku Latvijā atzinuši SEB banku.

Balvu pasniegšanas ceremonijā, 7. decembrī, tika paziņotas labākās finanšu iestādes no 149 valstīm, starp tām arī SEB banka Latvijā un SEB banka Igaunijā. Apbalvošanas ceremonijā tika izceltas bankas, kuras spēj pamatot savu stratēģiju ceļā uz finanšu sasniegumiem, kā arī spēj pārvarēt konkurences, uzraudzības un ekonomiskos izaicinājumus.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “The Banker sniegtais novērtējums ir vēl viens apstiprinājums, ka mūsu vīzija nodrošināt pasaules līmeņa servisu mūsu klientiem ir ārkārtīgi spēcīga un precīzi izvēlēta, pie kuras īstenošanas turpināsim strādāt arī turpmāk.”

Labāko banku titulu “The Banker” ikgadu piešķir, pamatojoties uz aptauju, kurā piedalās finanšu eksperti. Veicot novērtējumu, par pamatu tiek ņemti gan banku darbības rezaultāti, gan arī spēja sasniegt stratēģiskos mērķus un saglabāt stingras pozīcijas mājas tirgos mainīgajos pasaules politikas un ekonomikas apstākļos.

Izdevums “The Banker” pieder The Financial Times Grupai un tiek izdots kopš 1926. gada. Tas ir viens no ietekmīgākajiem informācijas nesējiem finanšu sektorā ar 30 000 lasītāju vairāk kā 180 valstīs.

 

Papildu informācijai:
Agnese Strazda, SEB bankas Korporatīvās komunikācijas pārvaldes vadītāja – 29149306,
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB_Latvia, Skype/SEB_Latvia, YouTube/SEBlatvia, Soundcloud/SEB_Latvia
www.seb.lv

 
SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2016. gada 30. septembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 2 851 miljardu Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 1 758 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 15 300 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.