Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 06 21 - 10:25

SEB bankai un Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiālei piešķirts energopārvaldības sistēmas sertifikāts

Pēc ilgstoša un rūpīga sertifikācijas audita procesa SEB banka un Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiāles energopārvaldības sistēmas ir sertificētas kā atbilstošas starptautiskajam standartam ISO 50001:2012. Šis sasniegums ir SEB bankas un Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiāles darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka uzņēmumi ir efektīvi strādājuši, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu energopārvaldības sistēmu.

“Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. Bureau Veritas veiktajā sertifikācijas procesā, SEB banka un Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiāle ir demonstrējusi savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju. Energopārvaldības sistēmas ieviešana nozīmē, ka arī turpmāk uzņēmumos identificēs energoresursu patēriņu, izvērtēs to lietderību un veiks atbilstošu resursu plānošanu, kā rezultātā veicinās efektīvāku energoresursu izmantošanu,” atzīme Bureau Veritas valdes locekle Iveta Lazdiņa.

“ISO sertifikāts ir apliecinājums mūsu centieniem īstenot sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību, pievēršot pastiprinātu uzmanību saudzīgai attieksmei pret vidi un dabas resursiem. Mēs varam būt gandarīti, ka, rūpējoties par dabas resursu lietderīgu izmantošanu, elektroenerģijas patēriņš 2015.gadā kļuvis par 16% mazāks un ūdens – par 20% mazāks nekā 2014. gadā. Līdz ar sertifikāta saņemšanu, gan mūsu klientiem, gan sadarbības partneriem, ir iespēja pārliecināties, ka mūsu uzņēmuma darbība ir balstīta uz ilgtspējīgiem attīstības principiem,” stāsta SEB bankas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Andris Vārna.

Vairāk informācijas par ISO 50001.

Papildu informācijai:

Kristīne Martinsone, SEB bankas organizācijas komunikācijas vadītāja - 6777 9719,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.