Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 06 08 - 16:25

SEB bankas bērnistaba – ģimenei draudzīga komersanta žests

 Šodien jau devīto reizi godināja ģimenei draudzīga komersanta statusa ieguvējus, pasniedzot īpašu apliecību un uzlīmi darba devējiem. Arī SEB banka Latvijā jau septīto reizi saņēma šo atzinību, šogad īpaši izceļot Bērnistabas izveides konceptu SEB bankas centrālajā ēkā Valdaučos.

“Esam gandarīti, ka SEB banka ir to 24 Latvijas uzņēmumu saimē, kuri šogad saņēma ģimenei draudzīga komersanta statusu. Darba vide ir būtisks priekšnosacījums produktīvam darbam. Viss, ko uzņēmums var dot darbiniekam gan darba laikā, gan pēc darba, ir solis ceļā uz apmierinātu un darboties gribošu personību. Mums ir svarīgi, lai ģimenes ar bērniem justu atbalstu no uzņēmuma puses. Līdz ar to bērnistabas izveide SEB bankas centrālajā biroja ēkā Valdlaučos 2014. gada rudenī, bija tikai viens no secīgajiem soļiem, ko mēs kā darba devējs veicam, lai atbalstītu darbinieku situācijās, kad īslaicīgi jāatrisina bērna pieskatīšanas jautājums, piemēram, brīvlaikos. Šāds risinājums ļauj vecākiem būt elastīgākiem situācijās, kad bērni īslaicīgi saslimuši vai ir skolēnu brīvlaiks. Turklāt vecāki jūtas droši un novērtēti no darba devēja puses, jo līdzās darbinieka profesionālajam sniegumam tiek ņemti vērā arī apstākļi, kas attiecas uz ģimenes dzīvi,” atzīst SEB bankas personāla daļas vadītāja Gunita Meiere.

Par Ģimenei draudzīgu komersantu: Statusa saņēmēji tiek apzināti sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā. 2007. gadā Labklājības ministrija uzsāka statusa "Ģimenei draudzīgs komersants" piešķiršanu, kad SEB banka kļuva par pirmo komercbanku Latvijā, kas saņēmusi šo statusu.

Uzziniet vairāk par SEB bankas bērnistabu Infotelpā

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 2610 2288,

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.