Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 06 06 - 08:55

Global Finance nosauc SEB banku kā labāko vērtspapīru turētāju Latvijā 2016. gadā

Starptautiskais finanšu nozares medijs Global Finance jau trešo gadu pēc kārtas atzinis SEB banku par labāko vērtspapīru apkalpošanas un turēšanas pakalpojumu sniedzēju Latvijā 2016. gadā. Tādu pašu atzinību šogad saņēmušas arī SEB grupas bankas Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Nozīmīgākais veikums 2015. un 2016. gadā noteikti ir SEB bankas veiksmīgi organizētā Latvenergo zaļo obligāciju emisija kopumā 100 miljonu eiro apmērā, piesaistot plašu investoru loku no visas Eiropas. Starptautisko ekspertu atzinība vienlaikus apliecina arī mūsu nemainīgi augsto servisa līmeni ar vērtspapīriem saistītajos ikdienas darījumos. Tas ļauj mums būt vienam no vadošajiem spēlētājiem Latvijā šajā tirgus nišā – gan vērtspapīru glabāšanā, gan izlaišanā investīciju piesaistei”.

Vērtspapīru apkalpošanas un turēšanas pakalpojumi ir klienta iegādāto vērtspapīru uzskaite, to droša uzglabāšana, norēķinu veikšana un vērtspapīru darījumu apkalpošana. Uzvarētājus, izvērtējot finanšu ekspertu rekomendācijas, noteica Global Finance žurnāla redakcija un žurnālisti, aptaujājot arī vadošos brokerus, vērtspapīru speciālistus, trasta pakalpojumu sniedzējus un citus nozares ekspertus. Šajā kategorijā uzvarētāji tiek noteikti jau 14. gadu pēc kārtas.

Vērtējumā tika ņemti vērā vairāki kritēriji: sadarbība ar klientiem, pakalpojumu kvalitāte, konkurētspējīga cena, tehnoloģiskās platformas, darījumu norēķini, darbības nepārtrauktības plāni, kā arī vietējo regulējošo likumu prasību izpilde un tirgus prakses izpratne.

Global Finance ir viena no vadošajiem medijiem savā jomā, kas paredzēts finanšu speciālistu un interesentu lokam. Tas tiek izdots kopš 1987. gada, žurnālam ir apmēram 50 tūkstoši regulāro abonentu, un to lasa 180 pasaules valstīs.

Plašāka informācija ar Global Finance apbalvojumu pieejama šeit.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.