Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 05 02 - 11:05

EMEA Finance atzinusi SEB banku par labāko banku Latvijā

Starptautiskais finanšu žurnāls “EMEA Finance” paziņojis balvas "Labākās bankas Eiropā" (Europe Banking Awards 2015) ieguvējus. “EMEA Finance” eksperti novērtējuši SEB bankas darbības sniegumu un jaunu mūsdienīgu risinājumu nodrošināšanu klientiem. Šogad par labākajām bankām savās valstīs atzītas arī SEB banka Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “Savā ikdienas darbā tiecamies klientiem sniegt pasaules līmeņa servisu, kas ir mūsu ilgtermiņa vīzija. Mums ir svarīgi veidot attiecības ar klientiem, piedāvājot ne vien finanšu pakalpojumus, bet arī vērtīgus padomus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Šis ekspertu vērtējums ir labs apliecinājums mūsu centieniem izprast klientu vajadzības, lai piedāvātu atbilstošu risinājumu, kā arī mūsu vēlmei meklēt inovatīvus risinājumus, lai sarežģītas lietas padarītu vienkāršas.”

Katras valsts labākās bankas kandidātus izvērtē starptautiska ekspertu komisija un žurnāla redakcijas pārstāvji, ņemot vērā tādus kritērijus kā kapitāla pietiekamība, klientu skaits, bankas pakalpojumu izmantošanas pieaugums, pakalpojumu un tehnoloģiju inovācijas un kopīgā darbības stratēģija. Publiski rezultāti tiks paziņoti nākamajā EMEA Finance aprīļa-maija numurā, kurš tiks izplatīts EBRD ikgadējā sanāksmē maijā, Londonā.

Žurnāls EMEA Finance jau kopš 2007. gada izvērtē Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas finanšu tirgus un katru gadu novērtē labākās bankas.

 

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.