Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 02 19 - 10:10

Euromoney atzīst SEB banku par labāko Baltijā un Ziemeļvalstīs septiņās private banking pakalpojumu jomās

Starptautiskais finanšu un biznesa žurnāls Euromoney pētījumā atzinis SEB banku par labāko banku septiņās no kopumā trīspadsmit specifiskām privātbaņķieru pakalpojumu kategorijām, kā arī par trešo labāko Baltijā un Ziemeļvalstīs private banking pakalpojumu jomā kopumā.

Euromoney atzinis SEB par labāko banku Baltijā tādās kategorijās kā aktīvu pārvaldīšana, investīciju bankas pakalpojumi, finanšu pakalpojumi ģimenei, analītiskā izpēte un ieguldījumu konsultācijas, sociāli atbildīgas investīcijas, starptautisko klientu apkalpošana, kā arī pēctecības plānošana un trasta pakalpojumi.

Kopumā private banking pakalpojumu jomā SEB banka atzīta par otro labāko banku Latvijā, trešo labāko banku Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā, kā arī 33. labāko banku pasaulē šajā jomā. Par labāko banku Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā Euromoney atzinis Nordea, otrajā vietā ierindojot Danske banku.

SEB bankas Private banking pārvaldes vadītāja Aija Miķelsone: „Esam gandarīti, ka mūsu darbs ir ieguvis visaugstāko Euromoney vērtējumu investīciju jomās, kā arī ģimeņu apkalpošanā un pēctecības plānošanā. Šīs ir jomas, kurām pievēršam īpašu uzmanību un mūsu priekšrocība ir spēja klientiem piedāvāt SEB grupā izstrādātos ieguldījumu risinājumus arī klientiem, kuru dzīves stils vai bizness sniedzas pāri Latvijas robežām. Augstākā līmeņa pakalpojumu sniegšana mūsu klientiem nemainīgi saglabājas kā mūsu galvenā prioritāte, jo pasaule kļūst mazāka un mēs redzam, ka aizvien vairāk klientu pieprasa plašākas iespējas. Arī turpmāk saglabāsim fokusu uz klientu vajadzībām atbilstošāko risinājumu atrašanu, nodrošinot uzticamus, individuāli sagatavotus un augstākās kvalitātes pakalpojumus.”

Šogad Euromoney Private Banking pētījums notika jau 13. reizi pēc kārtas, un tas ir kļuvis par nozares vadošo orientieri starp pasaules labākajiem private banking pakalpojumu sniedzējiem. Aptaujā piedalījās gandrīz 600 finanšu iestādes no 90 valstīm. Euromoney Private Banking pētījums aptver vairāk nekā 15 dažādu produktu un klientu kategorijas, globālā un reģionālā līmenī. Kopējie jaunākā pētījuma rezultāti pieejami Euromoney mājaslapā.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.