Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2015 06 12 - 15:45

SEB banka - ģimenei draudzīgs komersants

Labklājības ministrija 10.jūnijā 11 darba devējiem, tostarp arī SEB bankai, piešķīra Ģimenei draudzīga komersanta statusu.

Labklājības ministrija 10.jūnijā 11 darba devējiem, tostarp arī SEB bankai, piešķīra Ģimenei draudzīga komersanta statusu. To saņēmuši uzņēmumi, kuri īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan attiecībās ar saviem klientiem, gan darbiniekiem, sniedzot pakalpojumus un nodrošinot atbilstošu vidi.

Ģimenei draudzīga komersanta statusu saņēma arī SIA "Cemex", SIA "Grifs AG", AS "Latvenergo", valsts SIA "Latvijas Televīzija", AS "Nordea Bank" Latvijas filiāle, SIA "Rimi Latvia", VAS "Starptautiskā lidosta Rīga", AS "Swedbank", SIA "TNS Latvia" un pašvaldības SIA "Ventspils Reiss".

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: " Ģimene ir ikvienas labklājīgas sabiedrības pamats un ikvienam uzņēmumam, kas vēlas strādāt ilgtspējīgi, ir jāatrod veids kā atbalstīt sabiedrības pamatvērtības. Priekš SEB bankas tas ir atbalsts jaunajai paaudzei. Jau ilgstoši sadarbojas ar SOS Bērnu ciematu asociāciju, ar organizāciju Mentor Latvia, centru Dzīvesprieks un Vītolu fondu, palīdzot jauniešiem uzsākt pastāvīgu dzīvi un iegūt labu izglītību. Protams, daudz darām, lai arī mūsu darbinieki patiešām izjustu, ka šī ir viena no mūsu uzņēmuma vērtībām - gan veidojot iekļaujošu darba vidi, gan nodrošinot virkni priekšrocību un iespēju. Piemēram, pērn bankas galvenajā mītnē atvērām bērnu istabu, kurā nepieciešamības gadījumā darbinieki var gan strādāt, gan pieskatīt savus bērnus. "

Apbalvotie uzņēmumi saņēma īpašu apliecību un uzlīmi, kas apstiprina, ka šajā uzņēmumā īsteno ģimenei draudzīgu politiku.

Statusa saņēmēji jau piekto gadu tiek apzināti sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā. 2007. gadā Labklājības ministrija uzsāka statusa "Ģimenei draudzīgs komersants" piešķiršanu, kad SEB banka kļuva par pirmo komercbanku Latvijā, kas saņēmusi šo statusu. Kopumā SEB banka Ģimenei draudzīga komersanta apliecību ir saņēmusi jau sešas reizes.

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, kristine.martinsone@seb.lv

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.