Switch to mobile version. Augšup

 • Sākumlapa
 • Informācijas apstrāde SEB tīmekļa vietnēs

Informācijas apstrāde SEB tīmekļa vietnēs

Nenoliedzami, SEB stingrās prasības privātuma aizsardzības un drošības jomā attiecas arī uz informācijas apstrādi mūsu tīmekļa vietnēs.

Informācija

Vietnē, kurā mēs lūdzam Jūs sniegt personas datus, vai arī tiešā saistībā ar šo vietni tiek minēta informācija, kādiem nolūkiem Jūsu personas dati var tikt izmantoti.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu Jums pēc iespējas labāku mājaslapas pārlūkošanas pieredzi. Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu "Sīkdatņu lietošanas politiku" sadaļā "Sīkfaili".

Tiešsaistes aptaujas

Lai labāk iepazītu mūsu apmeklētājus un izzinātu viņu prasības, vēlmes un pieredzi, mēs laiku pa laikam rīkojam tiešsaistes aptaujas. Piedalīšanās šādās aptaujās, protams, nav obligāta.

Klientu uzvedības fiksēšana

SEB fiksē klientu uzvedību gan drošajās, gan publiski pieejamajās SEB tīmekļa vietnēs. Iegūto informāciju izmanto, lai vairotu klientu apmierinātību un sekmīgāk piedāvātu klientiem jaunus produktus un pakalpojumus. Ja nevēlaties, lai Jūsu dati tiktu šādi izmantoti, lūdzu, nosūtiet rakstisku lūgumu uz šādu adresi: SEB finanšu centrs, Meistaru iela 1, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-1076.

Saites

SEB tīmekļa vietnē ir izvietotas arī saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas nav SEB pārziņā. Kad Jūs noklikšķināt uz kādas no šīm saitēm, Jūs pametat mūsu tīmekļa vietni un pieslēdzaties vietnei, kas pieder organizācijai vai uzņēmumam, kuru esat izvēlējies. Katrā no šīm saistītajām tīmekļa vietnēm ir spēkā savi noteikumi attiecībā uz privātumu tiešsaistē un datu iegūšanas un apkopošanas kārtību. Tāpēc, ja apmeklējat tīmekļa vietni, kas ir saistīta ar mūsu vietni, bet tā tomēr nav SEB pārziņā, Jums, pirms attiecīgajā vietnē norādāt jebkādus personas datus, būtu jāiepazīstas ar šīs vietnes konfidencialitātes politiku.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.