Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 16.10.2014
uzkrājumi | ieguldījumi

Kāpēc ir svarīgi veidot uzkrājumus?

10, 20 vai 50 eiro, nav svarīgi cik, bet gan tas, ka tu katru mēnesi mēģini atlikt kaut mazumiņu, lai veidotu uzkrājumus. Kāpēc? Tāpēc, ka uzkrājumi ir drošības spilvens nebaltai dienai – vai tā ir ārkārtas situācija, neparedzēti tēriņi, vai samazināti ienākumi. Uzkrājumi nodrošinās tev stabilitāti.

Ja tu katru mēnesi atliksi kaut vai 10% no saviem ienākumiem, katru gadu vari nopelnīt papildu algu. Turklāt SEB bankā ir plašs ieguldījumu klāsts, kas var palīdzēt vairot tavus uzkrājumus. Piesakies bezmaksas konsultācijai  un noskaidro visus sev svarīgos jautājumus par naudas uzkrājumiem!


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.