Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 09.08.2018
finanšu konsultācija | attālinātie pakalpojumi

Kā saņemt bankas konsultāciju, neizejot no mājas vai biroja

Kā saņemt bankas konsultāciju, neizejot no mājas vai biroja

Video konsultācija ir jauns bankas pakalpojums, kas ļauj klientam, neatejot no sava datora, saņemt tādu pašu konsultāciju kā filiālē. Klienta identificēšanai tiek izmantota internetbanka, līdz ar to ir iespējams apspriest plašāku tēmu loku nekā telefona konsultācijā.

Video konsultācijas laikā gan bankas darbiniekam, gan klientam ir iespēja uzrādīt nepieciešamos dokumentus.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, nepieciešams dators ar web kameru, mikrofonu un Google Chrome vai Mozilla pārlūkprogrammu.

Kļūst aizvien mazāk iemeslu apmeklēt bankas filiāli, jo lielāko daļu jautājumu var atrisināt attālināti. Tagad situācijās, kad ar telefona konsultāciju nepietiek, klientiem ir pieejama arī video konsultācija.

Kas ir video konsultācija

Gadās, ka izbrīvēt laiku bankas filiāles apmeklējumam ir gandrīz neiespējamā misija, turklāt  filiālē var nākties pagaidīt arī rindā. Reizēm, atrodoties ārzemēs, jūs nomāc neatrisināti neatliekami jautājumi ar banku. Tieši šādos gadījumos noder video konsultācija – tā  aizvieto personīgu vizīti, atšķirība  ir vienīgi tāda, ka ar bankas darbinieku jūs tiekaties nevis klātienē, bet redzat viens otru  datora ekrānā. Tāpat kā filiālē arī video konsultācijas laikā ir iespējams pārrunāt dažādas specifiskas detaļas, piemēram, apspriest iespēju saņemt kredītu vai vienoties par esošā kredīta nosacījumu grozījumiem, izvērtēt jums piemērotāko uzkrājuma veidu, kā arī saņemt konsultāciju par dažādiem ikdienas darījumiem: konsultants palīdzēs jums atrast nepieciešamo informāciju, nodemonstrēs internetbankas iespējas u.tml.

Video konsultācija paver plašākas iespējas nekā telefona saruna, jo tās laikā gan bankas darbiniekam, gan klientam ir iespēja uzrādīt visus nepieciešamos dokumentus.

Kā pieteikties video konsultācijai

Pirmkārt jāpārliecinās, vai video konsultācija jums ir pieejama, proti, vai jūsu dators (operētājsistēma Windows 7, 8, 10 vai OS X 10) ir aprīkots ar mikrofonu un (vēlams) ar web kameru, kā arī ar vienu no divām pārlūkprogrammām Google Chrome (versija 51 vai jaunāka) vai Mozilla Firefox (versija 47 vai jaunāka).

Pieteikties video konsultācijai var  internetbankā vai mājaslapā, kur ir iespēja norādīt arī apspriežamo jautājumu. Pēc pieteikuma saņemšanas bankas darbinieks sazināsies ar jums, lai vienotos par abpusēji izdevīgu konsultācijas laiku.

Video konsultāciju var izmantot jebkurš internetbankas lietotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu.

Galvenie ieguvumi, izmantojot video konsultāciju

 • Konsultācija jums vēlamajā laikā, neizejot no mājas vai biroja – ietaupīsiet gan laiku, gan naudu.
 • Iespējams apspriest dažādus jautājumus, ko iepriekš varējāt izdarīt tikai klātienē.
 • Risināmo jautājumu loks ir plašāks, nekā sazinoties pa telefonu, un ir iespējams savstarpēji prezentēt arī nepieciešamos dokumentus vai citus materiālus.

Linda Ezerkalna

 • Drošība - 07.03.2019

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Latvijas bankas piedāvā elektroniskos pakalpojumus jau 20 gadus, kopš klientiem sāka izsniegt pirmās kodu kartes darījumiem internetbankā. Jaunu autorizācijas līdzekļu saraksts nemitīgi tiek papildināts, un drīz vien kodu kartes kļūs par vēsturi, jo tiks aizstātas ar drošākiem un modernākiem risinājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Finanšu plānošana - 22.02.2017

  Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

  Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

  Tehnoloģijas un digitāli risinājumi būtiski ietekmē visas nozares, tostarp finanšu sektoru. Izaicinājums nodrošināt finanšu pakalpojumus mūsdienu klientu prasībām liek meklēt un īstenot iespējami efektīvus veidus, kā to īstenot.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.