Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 22.10.2018
#SEBizaicinajums #SEBchallenge

Gatis Kondrāts un Luīze Šlihta pieņem SEB bankas 30 dienu izaicinājumu

Gatis Kondrāts un Luīze Šlihta pieņem SEB bankas 30 dienu izaicinājumu

Gatis Kondrāts un Luīze Šlihta ir profesionāli sportisti, kuru ikdiena nav iedomājama bez populārajām mobilajām lietotnēm – Instagram, Facebook, Youtube. Bet ko gan vēl var izdarīt attālināti? To Gatis un Luīze mēģinās noskaidrot SEB bankas 30 dienu digitālajā izaicinājumā.

Ar saviem iespaidiem jaunieši dalās video blogos, kuros būs arī daļa no viņu ikdienas – sportiski triki un kuriozi gadījumi.

Otrā nedēļa

Luīze Šlihta: “SEB digitālā izaicinājuma ietvaros izdomāju izmēģināt Youtube treniņus. Bet tiešraides laiks ne vienmēr atbilst manas dzīves ritmam”.
 

Gatis Kondrāts: “SEB bankas digitālais izaicinājums turpinās. Aktīvi izmantoju iespēju “spēlēties” ar dažādām aplikācijām un servisiem. Lūk, dažreiz gadās arī tā...”
 

Pirmā nedēļa

 

Varbūt laiks ceļā uz banku nemaz nav jātērē

Citi raksti par šo tēmu

Vairāk


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

  • Saprast - kā sasniegt nākotnes mērķus
  • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.