Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 20.11.2018
#SEBizaicinajums #SEBchallenge

Gata un Luīzes izaicinājums: digitālie pakalpojumi ietaupa pašu dārgāko – laiku!

Gata un Luīzes izaicinājums: digitālie pakalpojumi ietaupa pašu dārgāko – laiku!

Gatis Kondrāts un Luīze Šlihta ir profesionāli sportisti, kuru 30 dienu digitālais izaicinājums bija triku un kuriozu pilns. Lai gan visas sērijas tika pasniegtas nedaudz komiski, jaunieši atzīst, ka tas lika aizdomāties par to, cik daudz lietu mūsdienās mēs varam darīt attālināti.

Gata un Luīzes ikdiena nav iedomājama bez populārajām mobilajām lietotnēm – Instagram, Facebook, Youtube. Bet ko gan vēl var izdarīt attālināti? To Gatis un Luīze mēģināja noskaidrot visu šo 30 dienu garumā, ar saviem iespaidiem daloties video blogos.

Ceturtā nedēļa

Gatis Kondrāts: "Lai naktīs saldāks miegs, jāsamaksā rēķini laicīgi. Es ieteiktu maksāt internetā, jo tas aizņems vien pāris minūtes un nevajadzēs doties uz filiāli. Turklāt uzzināju, ka ir arī iespēja izvēlēties e-rēķinus, kas nozīmē, ka banka automātiski katru mēnesi veiks maksājumu, un par to vairs vispār nebūs jādomā".
 

Luīze Šlihta: "SEB izaicinājuma laikā esmu atklājusi daudz dažādu attālināto darbību veidu un uzskatu, ka ir lietas, kuras ir vieglāk darīt attālināti, un ir lietas, kuras man patīk darīt pēc senām tradīcijām”
 

Trešā nedēļa

Trešajā digitālā izaicinājuma nedēļā Gatis izmantoja interneta palīdzību, lai pagatavotu draugiem vakariņas. Sākumā viss gāja labi…
 

Otrā nedēļa

Luīze Šlihta: “SEB digitālā izaicinājuma ietvaros izdomāju izmēģināt Youtube treniņus. Bet tiešraides laiks ne vienmēr atbilst manas dzīves ritmam”.
 

Gatis Kondrāts: “SEB bankas digitālais izaicinājums turpinās. Aktīvi izmantoju iespēju “spēlēties” ar dažādām aplikācijām un servisiem. Lūk, dažreiz gadās arī tā...”
 

Pirmā nedēļa

 

Jums nekur nav jādodas – pārvaldiet finanses internetā

 


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.