Switch to mobile version. Augšup

Jaunieši - 16.08.2019
youthLAB | vasaras prakse

Youth LAB 2019 – jaunieši rada banku sev

Youth LAB 2019 – jaunieši rada banku sev

Youth LAB ir inovatīva prakses programma, kurā jaunieši no dažādām mācību programmām veido nākotnes banku – banku, kas atbilst viņu vajadzībām un dzīvesveidam. Skaties Youth LAB vlogus un dzīvo līdzi SEB vasaras praktikantu izaicinājumiem, veiksmes stāstiem un ikdienai bankā.

Savos vlogos jaunieši stāsta par dažādu reālu projektu īstenošanu, mentoringu un ikdienu kopā ar pieredzējušajiem SEB bankas darbiniekiem, kā arī par to, kā viņi attīsta savas profesionālās iemaņas, kas palīdzēs turpmākajā karjerā.

Youth LAB 2019 Vlogs #6 – SEB Youth LAB Inovāciju programmas fināls

Klāt ir SEB Youth LAB Inovāciju programmas fināls. Baltijas Demo dienā tikās labākās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai noskaidrotu drosmīgāko, gaidītāko un ilgtspējīgāko inovāciju. Kādi ir mūsu igauņu un lietuviešu kolēģi un viņu idejas? Skaties un uzzini!

YouthLAB 2019 Vlogs #5 - 4 inovācijās 3 minūtēs

Pienācis viens no Inovāciju programmas nozīmīgākajiem brīžiem – Latvijas demo diena. 4 komandas, 3 minūtēs un 3 ceļazīmes uz Baltijas demo dienu. Kuras komandas iegūs iespēju tikties ar labākajiem kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas? Un kā komandu veikumu vērtē Inovāciju vadītājs Kārlis Karolis? Skaties video!

Youth LAB 2019 Vlogs #4 – Students – SEB darbinieks. Kā tas ir?

Šīs nedēļas video Youth LAB dalībnieki no Inovāciju centra pārceļas uz SEB Finanšu centru Valdlaučos, kur šovasar aizrit lielākā daļa no studentu darbīgās ikdienas. Praktikanti dalās ar gūtajiem iespaidiem par to, kā norit darbs bankā. Kāda ir darbadiena SEB Finanšu centrā? Skaties un uzzini!

Youth LAB 2019 Vlogs #3 – Kafijas pauze “Parunāsim?”

Starp darba pienākumiem un aktīvu projektu prototipu veidošanu atradām laiku kafijas pauzei un sarunām ar kolēģiem. Youth LAB prakses dalībnieki ieskicēja savstarpēji virmojošo sajūtu un pastāstīja par to, kā pēc pirmajām nedēļām ir mainījies viņu iespaids par banku. Praktikanti atklāja, ka līdz ar darbu bankā un Inovāciju centrā veidojas arī draudzības, attīstās iemaņas un krājas pieredze.

Youth LAB 2019 Vlogs #2 – Kas notiek inovāciju programmā?

Esam aizvadījuši otro SEB Youth LAB programmas nedēļu. Komandās definējām problēmas un meklējām tām risinājumus, piedalījāmies ideju prāta vētrās un apguvām dizaina domāšanu “TechGirls” vadībā. Noskaties, kā mums veicās Inovāciju centrā, kā arī seko līdzi mūsu turpmākajiem video stāstiem!

Youth LAB 2019 Vlogs #1 – Būsim pazīstami

Esam aizvadījuši pirmo dienu SEB Youth LAB vasaras praksē. Satikām kolēģus, iepazinām prakses vadītājus un izveidojām komandas. Noskaties, kā mums veicās tikt galā ar uzdevumiem Inovāciju centrā, kā arī seko līdzi mūsu gaitām vasaras uzdevumā – palīdzēt veidot nākotnes banku jau šodien!

Youth LAB 2019

Youth LAB ir inovatīva prakses programma, kuras ietvaros jaunieši no dažādām mācību programmām divu mēnešu laikā veido nākotnes banku – banku, kas atbilst mūsdienu vajadzībām un dinamiskajam dzīvesveidam.

 • Jaunieši - 20.04.2020

  Kas jāņem vērā, lai prakse būtu jēgpilna

  Kas jāņem vērā, lai prakse būtu jēgpilna

  Veiksmīga prakse var pāraugt pastāvīgās darba attiecībās, tomēr arī negatīva pieredze ir noderīga – varbūt izrādās, ka iedomātais nemaz nesakrīt ar realitāti un jādodas pavisam citā virzienā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunieši - 10.12.2019

  Kāpēc izvēlēties praksi vasarā?

  Kāpēc izvēlēties praksi vasarā?

  No eksāmeniem jau atpūtušies studenti un vecāko klašu skolēni vēl var paspēt savas nākotnes karjeras pamatos ielikt nelielu, taču svarīgu akmeni. Šo akmeni sauc par Praksi.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.