Switch to mobile version. Augšup

Finanšu plānošana - 22.02.2017

Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

Tehnoloģijas un digitāli risinājumi būtiski ietekmē visas nozares, tostarp finanšu sektoru. Izaicinājums nodrošināt finanšu pakalpojumus mūsdienu klientu prasībām liek meklēt un īstenot iespējami efektīvus veidus, kā to īstenot.

Internetbankas izmantošana kļuvusi par daļu no ikdienas.  Līdz ar izmaiņu ieviešanu tajā nākas pierast pie jauniem vizuāliem un funkcionāliem risinājumiem, un šādu izmaiņu apgūšana prasa laiku un papildu atbalstu. Var paiet vairākas nedēļas, kamēr cilvēki pierod un spēj novērtēt jauno risinājumu priekšrocības.

Lai palīdzētu iepazīt jauno internetbanku, esam sagatavojuši internetbankas ceļvedi, video un citus materiālus, kas palīdz apgūt ierastos pakalpojumu izmantošanu jaunajā internetbankā.

Biežākie jautājumi par Internetbankas izmantošanu (video)

Kā lietot internetbanku?


Kā veikt maksājumu?


Vairāk par maksājumu veikšanu internetbankā uzziniet ceļveža sadaļā "Maksājumi un konti".

Kredītkartes: iespējas internetbankā


Internetbankā Jūs varat uzzināt pieejamo naudas summu, noteikt kredītkartes darījumu veidus un limitus, mainīt kredīta limitu un veikt citas darbības. Lasīt vairāk

 


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.