Switch to mobile version. Augšup

Drošība - 06.03.2019
maksājumi | internetbanka | autorizācijas līdzekļi

Smart-ID – kodu kartes vietā

Smart-ID – kodu kartes vietā

Ieradumi mainās – naudas pārskaitīšana internetbankā jau kļuvusi par ikdienu. Attīstoties viedtālruņiem, cilvēki arvien biežāk izvēlas veikt maksājumus mobilajā lietotnē, kas sniedz iespēju pārvaldīt savas finanses jebkurā vietā un laikā. Bet lai pakalpojumu lietošana būtu maksimāli droša, arī autorizācijas līdzekļi kļūst arvien modernāki.

Lai droši un ērti piekļūtu savam bankas kontam, iepirktos un apstiprinātu darījumus internetbankā, nepieciešami speciāli autentifikācijas līdzekļi. Kodu karte, ko ierasts izmantot kopš internetbankas pirmsākumiem, mūsdienās vairs nespēj konkurēt ar Smart-ID mobilo lietotni, kas daudziem jau šobrīd kļuvusi par neaizstājamu risinājumu ikdienas norēķiniem.

Visas Smart-ID funkcijas, lietošanas nosacījumi un cita aktuāla informācija pieejama vietnēs seb.lv/smart-id un smart-id.com.

Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par Smart-ID iespējām.
 

Atbilstoši Eiropas Savienības direktīva par drošu digitālo autentifikāciju, kodu kartes būs iespējams izmantot vien līdz 2019. gada 1. septembrim

SEB bankas izstrādātā stratēģija paredz, ka atbilstoši internetbankas izmantošanas paradumiem, klienti tiek informēti par ērtāko veidu, kā nomanīt kodu karti pret viņiem piemērotāko autorizācijas līdzekli.

Savukārt, ja vēlaties uzzināt, kā sākt lietot bezmaksas lietotni Smart-ID, jums noderēs šis video:


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.