Switch to mobile version. Augšup

Biznesa uzsācējiem - 27.02.2017
biznesa plānošana | birojs

Savs uzņēmums paralēli studijām – biznesa inkubators

Savs uzņēmums paralēli studijām – biznesa inkubators

Daudziem jauniešiem jau studiju gados ir pietiekamas zināšanas, enerģija un vēlme, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, taču pietrūkst līdzekļu. Labs risinājums šādā gadījumā ir biznesa inkubatori, kuru uzdevums ir radīt uzņēmējdarbības vidi jauno uzņēmēju izaugsmei, palīdzēt īstenot viņu idejas un attīstīt savu uzņēmumu.

Viens no redzamākajiem šādiem inkubatoriem darbojas Biznesa augstskolā Turība jau kopš 2006. gada. Šobrīd “Turība Business HUB” inkubatorā pārstāvēti aptuveni 60 topošie un jaunie uzņēmēji. Inkubators attīsta ārvalstīs un arī Latvijā popularitāti jau iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā strādāt un sadarboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem.

Viss savam biznesam

Kļūstot par biznesa inkubatora biedru, uzņēmums var izmantot virkni iespēju un piedāvājumu – fiksētu darba vietu, iespēju reģistrēt savu juridisko adresi, piekļuvi internetam un citām biznesā nepieciešamām tehnoloģijām, iespēju izmantot pārrunu, sapulču un konferenču telpas 24 h diennaktī, kā arī citus Biznesa augstskolas Turība pakalpojumus – autostāvvietu, bibliotēku, kopētavu, brīvpieejas Wi-Fi u.c.

Jaunais uzņēmums var izmantot tā darbības virzienam atbilstošu infrastruktūru, sākot no Hot Desk (galda co-working telpā) un Dedicated Desk (atsevišķās aprīkotas un rezervētas vietas) un beidzot ar Private Office (atsevišķu, pilnībā aprīkotu biroju 1-5 cilvēkiem). Inkubatorā paredzētas arī telpas konferencēm, semināriem un pārrunām. Ja telpas nav nepieciešamas, inkubatorā var vienkārši piereģistrēt sava uzņēmuma juridisko adresi.

Ja jaunuzņēmējam nepieciešams inkubācijas atbalsts, ar viņu darbosies kāds no mentoriem, sniedzot vienreizēju konsultāciju vai vienojoties par ilgtermiņa sadarbību – tādā gadījumā jārēķinās ar noteiktu samaksu par juridisko adresi, ja tādu vēlas, un par iespēju izmantot inkubatora nodrošinātās iespējas.

Pieteikties Biznesa inkubatoram iespējams pa tālruni 26651306 vai e-pastu – .

Ne tikai studenti

Turības biznesa inkubatora priekšrocības novērtē ne tikai studenti, bet arī uzņēmēji, kas nav saistīti ar augstskolu, piemēram, Mārupes uzņēmēju biedrība, ar kuru noslēgts sadarbības līgums. Savukārt inkubatora sadarbības partneru vidū ir arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Biznesa Konsultācijas Asociācija. “Ar mūsu prasmēm biznesa vadībā, mārketingā, tehnoloģijās un finansēs varam palīdzēt veidot partnerību ar visdažādākajām kompānijām – no start-up līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem,” stāsta “Turība Business HUB” idejas līdzautors Ralfs Minkevičs.

Zane Olga Preise,
biznesa augstskolas Turība studente

Mazs uzņēmums?
Mēs sakām – liels potenciāls.

Saņemiet ikdienas bankas pakalpojumus 2 gadus bez maksas.

* Piedāvājums spēkā jaundibinātiem uzņēmumiem, atverot kontu līdz šī gada 30. septembrim.
 

 


 • Bizness - 04.08.2017

  Uzņēmuma budžeta plāns – lai laicīgi paredzētu sarežģījumus

  Uzņēmuma budžeta plāns – lai laicīgi paredzētu sarežģījumus

  Budžeta plāna izveide ļauj ne tikai identificēt pašreizējo situāciju un izvirzīt mērķus turpmākajam gadam, bet arī jau laikus apzināt iespējamos sarežģījumus un risinājumus. Esam apkopojuši kādam jau zināmas un kādam pavisam jaunas lietas, kas atvieglos budžeta plānošanu.

  Lasīt vairāk

 • Biznesa uzsācējiem - 22.03.2018

  Kur rodas idejas biznesam?

  Kur rodas idejas biznesam?

  Droši vien katrs no mums ir skatījies filmas un lasījis intervijas ar slaveniem miljonāriem un domājis – nez, kā viņi nonāca pie savas biznesa idejas, tik labas un reizē peļņu nesošas? Patiesībā ir pat vairāki veidi, kā bizness var sākties.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.