Switch to mobile version. Augšup

Bankas kartes - 01.04.2016
drošība | bankomāts | maksājumu karte

Bankomāts – ne tikai naudas izņemšanai

Dažreiz lietot maksājumu karti traucē pārāk sarežģīts PIN kods. Gadās arī tā, ka pārāk vienkāršs un viegli atminams PIN kods apdraud darījumu drošību. Tāpēc SEB bankas maksājumu karšu lietotāji bezmaksas var nomainīt PIN kodu SEB bankomātos, lai norēķini ar karti būtu ērtāki.

Kopš decembra SEB bankas klientiem bez maksas ir pieejamas jaunas papildfunkcijas SEB bankomātos – iespēja nomainīt kartes PIN kodu, kā arī atbloķēt to, ja veikalā maksājumu terminālī PIN kods tika trīs reizes ievadīts nepareizi.

Kā tieši to var izdarīt, piedāvājam noskatīties zemāk pievienotajā video. Savukārt vairāk par SEB bankas izsniegtajām maksājumu kartēm un to iespējām Jūs varat uzzināt seb.lv/kartes.
 

Jānis Meistars,
žurnālists

Kredītkarte ar aizdevumu

Gaidītiem notikumiem un negaidītiem pavērsieniem.


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.