Switch to mobile version. Augšup

Auto - 13.09.2017
līzings | automašīna

SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde

SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde Foto: Kristaps Sadovskis

Jau vairākus gadus pavasarī un rudenī notiek SEB līzinga Auto dienas – lielāka brīvdabas auto izstāde, kurā spēkratus var ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt un izvelēties sev piemērotāko modeli. 

Šoreiz Cēsīs būs apskatāmi vairāk nekā 50 populārākās markas auto modeli.

Tradicionāli plānoti arī ekspertu konsultācijas, īpašie piedāvājumi, konkursi un balvas.

Par to, kas ir Auto dienas un ko apmeklētājiem gaidīt šoreiz, izstāstīja SEB līzinga vadītāja Jeļena Gavrilova.

Kāpēc un cik bieži tiek rīkotas SEB līzinga Auto dienas?

SEB līzinga Auto dienas rīkojam divas reizes gadā, cenšoties izvēlēties vietu, kur tās vai nu nav bijušas vai pagājis ilgāks laiks. Līdz šim SEB līzinga Auto dienas ir bijušas Liepājā, Kuldīgā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī.

Rīkojot Auto dienas, mūsu mērķis ir būt tuvāk saviem klientiem un piedāvāt iespēju vienlaicīgi izmēģināt dažādas markas auto un konsultēties ar kompetentiem ekspertiem savās jomās. Plašs auto salonu piedāvājums faktiski ir tikai Rīgā, tāpēc mūsuprāt ļoti vērtīgi ir dot iespēju mūsu klientiem reģionos redzēt visu jauno auto piedāvājumu vienuviet ar iespēju to visu reāli izmēģināt.

Atskatoties uz mūsu Auto dienām ciparu kontekstā, varam teikt tā ka, sākām ar 15 automašīnām un ap 100 klientiem, un esam nonākuši līdz 63 automašīnām un vairāk nekā 1000 apmeklētājiem, kas izbrauc testa braucienus. Mums ir ļoti liels prieks, ka apmeklētāju skaits pieaug ar katru gadu un pasākums tiek ļoti augstu novērtēts

Cik daudz auto parasti ir apskatāmi pasākumā?

Mūsu pirmajos pasākumos bija apskatāmas ap 15 automašīnām un tas bija slēgts pasākums tikai SEB klientiem. Laikam ejot un saņemot daudz pozitīvas atsauksmes, mēs sākām paplašināt pasākuma apjomu – palielinot gan auto dīleru, gan piedāvāto modeļu, gan uzaicināto klientu skaitu. Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu sadarbības partneriem – auto dīleriem, kas arī ļoti augstu vērtē šos pasākumus un iespēju tikties ar klientiem klātienē, kā arī piedāvā gan īpašus piedāvājumus, gan kompetentas konsultācijas.

Mūsu rekords līdz šim ir bijis Rēzeknē 2016. gada rudenī, kur bija 63 automašīnas un vairāk nekā  1000 apmeklētāju, kuri tos izmēģināja. Arī šoreiz Cēsīs pieteikti  55 auto modeļi – no kompaktklases līdz apvidus auto. Dīleri arī sola vairākus “karstākos” jaunumus, piemēram, Nissan Qashqai, Volvo XC60, Volkswagen Arteon.

Ar ko Auto dienas atšķiras no tradicionāliem auto izstādēm, kas, piemēram, notiek Rīgā?

Kā mums ir teikuši vairāki auto nozares eksperti, mūsu Auto dienas var nosaukt par lielāko brīvdabas auto izstādi Latvijā ar iespējām auto ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt. Tā arī ir būtiskākā atšķirība no Auto izstādes Rīgā. Un tas arī ir lielākais ieguvums apmeklētājiem, jo lai noteiktu vai auto ir “tavs”, tas ir ne tikai jāapskata un jāiesēžas, bet arī jāizbrauc. Vēl viena arī diezgan būtiska atšķirība no lielajām izstādēm, ka SEB līzinga Auto dienas ir bezmaksas.

Vai testa braucieniem kaut kādā veidā atsevišķi jāpiesākas?

Lai veiktu testa braucienus, ir jāreģistrējas SEB līzinga reģistrācijas teltī, uzrādot autovadītāja apliecību un saņemot izmēģinājumu braucienu speciālo aproci. Tālāk jau katrs apmeklētājs var brīvi izlemt, ar kuru auto izbraukt un cik daudz. Skaita ziņā nav nekādu ierobežojumu.

Kādi eksperti parasti satopami uz vietas?

Auto dienu apmeklētāji var satikt un saņemt kompetentas konsultācijas par automašīnām no auto dīleru pārstāvjiem, par finansēšanas iespējām no SEB līzings pārstāvjiem un par drošu un ekonomisku braukšanu konsultācijas sniegs Drošas braukšanas skolas eksperti. Starp citu. Auto dienu apmeklētājiem piedāvājam arī īpašus finansēšanas nosacījumus.

Jūs sakāt, ka apmeklētāju skaits ar katru gadu pieaug. Vai iedzīvotāju interese atspoguļojas arī augošā pieprasījumā pēc auto?

Jā, pieprasījums pēc automašīnām gadu no gada pieaug, jo atkopjas gan valsts ekonomika kopumā, gan uzlabojas privātpersonu un uzņēmumu finansiālais stāvoklis. Protams, ka no pirms krīzes perioda vēl ir liela atšķirība, bet ļoti priecē, ka auto pirkumus gan uzņēmumi, gan privātpersonas veic daudz pārdomātāk, mazliet piesardzīgāk un efektīvāk.

Lai arī Latvijas autoparks vecumā ziņa šobrīd ir viens vecākajiem Eiropā, (vidējais vecums ir 13,7 gadi) ir jūtamas pārmaiņas auto iegādē. Ja uzņēmumi arī līdz šim iegādājās vairāk jaunas automašīnas, tad privātpersonām jaunu auto iegāde palielinās tikai pēdējo gadu laikā. Arī privātpersonas nosliecas par labu varbūt mazliet lētākai, bet jaunai automašīnai nevis ar skaļāku zīmolu, bet lietotai.

Kādas ir Latvijā populārākās auto markas?

Pēc Latvijas Auto asociācijas datiem, Latvijas populārākās jaunu auto markas ir VW, Toyota, Nissan, Škoda un Ford. Savukārt lietoto auto TOPs ir sekojošs:  VW, Volvo, Audi, BMW un Opel.

Kredīts ar fiksēto procentu likmi auto iegādei

Piedāvājam patēriņa kredītu ar 10% likmi transportlīdzekļa iegādei (vieglais automobilis, motocikls, tricikls, kvadricikls vai mopēds). Lai saglabātu 10% likmi, 2 mēnešu laikā no patēriņa kredīta saņemšanas brīža transportlīdzeklim jābūt reģistrētam Ceļu satiksmes drošības direkcijā uz Jūsu vārda.

Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Ikmēneša maksājums ir 84.99 EUR, pieņemot, ka kredīta summa ir 4000 EUR, kreditēšanas līguma darbības termiņš ir 5 gadi, fiksēta procentu likme 10%, komisijas maksa par kredīta noformēšanu 80 EUR. Gada procentu likme ir 11.5%. Kopējā summa, kas jāmaksā, ir 5179.28 EUR. Minētajam piemēram ir tikai informatīva nozīme, un katra klienta situācija tiek izvērtēta individuāli.


 • Auto - 10.04.2017

  Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  SEB līzings šogad plāno palielināt jaunpiešķirtā finansējuma apjomu par 10% salīdzinājumā ar 2016. gadu. Vislielākā izaugsme tiek lēsta automašīnu līzinga segmentā. Kas sagaidāms citos segmentos un auto tirgū kopumā, intervijā aģentūrai LETA stāsta sacīja SEB līzinga valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

  Lasīt vairāk

 • Auto - 24.05.2018

  Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Bez šofera iemaņām, ceļu satiksmes noteikumiem, automašīnas stāvokļa, laikapstākļiem un citiem faktoriem, satiksmes drošībā svarīgs ir arī blakussēdētājs, kurš var ne tikai palīdzēt vadītājam, bet arī traucēt viņam.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00


 

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

 • Procentu likme tiek noteikta individuāli
 • Pirmā iemaksa – sākot no 10 %
 • Līzinga termiņš – līdz 5 gadiem
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.