Switch to mobile version. Augšup

Infotelpa

Auto

 • Jeļena Gavrilova: Laiks, kad “maksimāli zemāko pirmo iemaksu, lūdzu” izskan reti

  Jeļena Gavrilova: Laiks, kad “maksimāli zemāko pirmo iemaksu, lūdzu” izskan reti

  Jau pašā pārdomu sākumā zinu, ka virsrakstā minētā apgalvojuma apstrīdēt gribētāju netrūks, bet dati un informācija, ko saņemam no klientiem, ir nepielūdzami. Šī gada pirmā puse virknē biznesa jomu tiek raksturota ar dažādiem epitetiem, savukārt plaši lietoto jēdzienu “amerikāņu kalniņi” trajektoriju brīžiem ir bijis ļoti grūti noteikt arī līzinga jomā.

  Lasīt vairāk

 • Video: Latvijā aktuālāko auto modeļu apskats

  Video: Latvijā aktuālāko auto modeļu apskats

  Atrast savām vajadzībām piemērotāko spēkratu plašajā automobiļu piedāvājumā nav vienkāršs uzdevums. Tāpēc sadarbībā ar auto ekspertu Normundu Avotiņu sagatavojām īsus video apskatus par Latvijā šobrīd aktuālākajiem modeļiem dažādās klasēs.

  Lasīt vairāk

 • Baltijas valstu autoparks – Latvija joprojām iepaliek no kaimiņiem

  Baltijas valstu autoparks – Latvija joprojām iepaliek no kaimiņiem

  Lai gan Latvijas jaunu vieglo automobiļu tirgus 2019. gadā  ir uzrādījis stabilu izaugsmi, tas joprojām ir krietni zemāks par 2007. gada līmeni, kuru Igaunija sasniegs tuvākajā laikā, bet Lietuva  ir pārsniegusi jau pirms vairākiem gadiem.

  Lasīt vairāk

 • Drošas ziemas braukšanas pamatprincipi autovadītājiem

  Drošas ziemas braukšanas pamatprincipi autovadītājiem

  Ziema ir laiks, kas autovadītājiem nozīmē paaugstinātu braukšanas risku, un auto vadīšana tajā tiek dēvēta par ziemas braukšanu.

  Lasīt vairāk

 • Vai ir vērts piemaksāt par ilgāku auto garantiju

  Vai ir vērts piemaksāt par ilgāku auto garantiju

  Mūsdienu auto dīleri nereti standarta 3 gadu garantijas vietā piedāvā par papildu maksu iegūt 5 vai pat 7 gadu ilgu garantiju. Šādu iespēju ir vērts apsvērt tikai tad, ja tiešām grasāties tik ilgi ar iegādāto auto braukt.

  Lasīt vairāk

 • Kad ir īstais brīdis pārdot savu auto?

  Kad ir īstais brīdis pārdot savu auto?

  Ikviens, kurš reiz nopircis jaunu automašīnu, agrāk vai vēlāk saskaras arī ar nepieciešamību to pārdot. Kā nenokavēt īsto pārdošanas brīdi un iegūt par savu auto maksimālo iespējamo summu, pirms tā vērtība sākusi strauji slīdēt lejā?

  Lasīt vairāk

 • Vai Rīgā var iztikt bez auto

  Vai Rīgā var iztikt bez auto

  Populārākā alternatīva personīgajai automašīnai ir sabiedriskais transports, taču tam arī savas ēnas puses – nepārdomāti maršruti un kursēšanas grafiki, reizēm arī sociālais aspekts. Lai gan pagaidām dzelzceļš nespēj pilnvērtīgi konkurēt ar auto, transporta koncepcija līdz 2030. gadam paredz situāciju mainīt.

  Lasīt vairāk

 • Kādos gadījumos auto iegādei izdevīgāks ir kredīts, nevis līzings?

  Kādos gadījumos auto iegādei izdevīgāks ir kredīts, nevis līzings?

  Līzings ir populārākais jaunu un mazlietotu auto iegādes finansējuma veids, taču ne visos gadījumos tas ir pieejams. Nereti labākais risinājums var būt Auto kredīts – patēriņa kredīts, kas īpaši pielāgots auto iegādei.

  Lasīt vairāk

 • Kā izvēlēties izdevīgāko līzingu

  Kā izvēlēties izdevīgāko līzingu

  Līzings uzņēmējdarbības attīstībai, mājsaimniecībai vai personiskās mobilitātes atrisināšanai var dot spēcīgu grūdienu, taču ir svarīgi izdarīt gudras izvēles. Šoreiz par to, kā izvēlēties piemērotāko līzinga pakalpojumu.

  Lasīt vairāk

 • Igauņi kā paraugs auto pirkšanā. Kāpēc?

  Igauņi kā paraugs auto pirkšanā. Kāpēc?

  Aptauja liecina, ka divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju tuvāko divu gadu laikā plāno iegādāties auto. Ja Igaunijā lielākā daļa pircēju izvēlas jaunus automobiļus, bet Lietuvā – lietotus, toties iespaidīgākus zīmolus, tad Latvijā ir vērojamas abas tendences. Tomēr arī mūsu domāšana pamazām virzās uz igauņu pusi.

  Lasīt vairāk

 • Kādus auto izvēlas Latvijā?

  Kādus auto izvēlas Latvijā?

  Teju katrs vēlas automašīnu atbilstoši savām vajadzībām un finanšu iespējām. Bet kādai tai jābūt? Kam pievērst uzmanību un kā izvēlēties savu sapņu auto? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem būs nepieciešams rast atbildes, izvēloties auto.

  Lasīt vairāk

 • Vai auto ar dīzeļdzinējiem drīzumā izzudīs no ceļiem?

  Vai auto ar dīzeļdzinējiem drīzumā izzudīs no ceļiem?

  Medijos izskanējušo ziņu iespaidā daudzi cilvēki uztraucas par savu dīzeļdzinēju automobiļu nākotni – vai  nevar notikt tā, ka kādā jaukā dienā tiem aizliegs atrasties uz ceļa?

  Lasīt vairāk

 • Ideāls automobiļa aprīkojums ziemas sezonā

  Ideāls automobiļa aprīkojums ziemas sezonā

  Lai arī šogad pirmais sniegs pienācis mazliet agrāk nekā ierasts, vēl ir laiks parūpēties, lai jūsu automašīna būtu gatava aukstākiem laikapstākļiem.

  Lasīt vairāk

 • 5 iemesli mainīt veco auto pret jaunu

  5 iemesli mainīt veco auto pret jaunu

  Esošās automašīnas nomaiņai pret jaunu var būt finansiāli, praktiski un arī emocionāli iemesli, jo vieglais automobilis Latvijā nereti ir ne vien parasts pārvietošanās līdzeklis, bet arī emociju pirkums un statusa prece.

  Lasīt vairāk

 • Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Bez šofera iemaņām, ceļu satiksmes noteikumiem, automašīnas stāvokļa, laikapstākļiem un citiem faktoriem, satiksmes drošībā svarīgs ir arī blakussēdētājs, kurš var ne tikai palīdzēt vadītājam, bet arī traucēt viņam.

  Lasīt vairāk

 • Kā sagatavoties ceļojumam ar auto

  Kā sagatavoties ceļojumam ar auto

  Ceļošana ar automobili sniedz brīvības izjūtu un paver iespēju mainīt plānus tikpat spēji, kā tie iešaujas prātā. Taču, lai ceļā pārsvarā būtu patīkami pārsteigumi, labāk ir sagatavoties. Lūk, daži padomi, kas aiztaupīs pārpratumus un palīdzēs aprēķināt izdevumus.

  Lasīt vairāk

 • SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde

  SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde

  Jau vairākus gadus pavasarī un rudenī notiek SEB līzinga Auto dienas – lielāka brīvdabas auto izstāde, kurā spēkratus var ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt un izvelēties sev piemērotāko modeli. 

  Lasīt vairāk

 • Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  SEB līzings šogad plāno palielināt jaunpiešķirtā finansējuma apjomu par 10% salīdzinājumā ar 2016. gadu. Vislielākā izaugsme tiek lēsta automašīnu līzinga segmentā. Kas sagaidāms citos segmentos un auto tirgū kopumā, intervijā aģentūrai LETA stāsta sacīja SEB līzinga valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

  Lasīt vairāk

 • 55 tūkstoši auto 20 gadu laikā

  55 tūkstoši auto 20 gadu laikā

  Šogad SEB līzings svin 20 gadu jubileju. Par to, kā šo gadu laikā mainījies tirgus, pieprasījums un piedāvājums, stāsta bijušie SEB līzinga vadītāji Ints Krasts un Nellija Kočanova, kā arī esošā valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

  Lasīt vairāk

 • E-auto: vai jau laiks izvēlēties savējo?

  E-auto: vai jau laiks izvēlēties savējo?

  Elektromobiļa ceļš pretī konkurētspējīga produkta statusam ir tikai sācies, taču ir skaidrs, ka pasaule ir lielu pārmaiņu priekšā. Vai ir pienācis laiks nopietni apsvērt e-auto iegādi, kas pircējiem pieejams Latvijā un ko no e-transporta gaidīt nākotnē?

  Lasīt vairāk

 • Eko auto – vai ekoloģisks vienmēr ir ekonomisks?

  Eko auto – vai ekoloģisks vienmēr ir ekonomisks?

  Ekoloģiskās mašīnas kļūst arvien populārākas – tās ne tikai mazāk ietekmē vidi, bet arī ļauj ietaupīt degvielu. Taču, nepareizi ekspluatējot, arī ekoloģiskās mašīnas kļūst ne visai ekonomiskas. Kopā ar Drošas braukšanas skolu esam apkopojuši ieteikumus kā samazināt degvielas patēriņu.

  Lasīt vairāk

 • Līzinga tirgus Latvijā uz pozitīva viļņa

  Līzinga tirgus Latvijā uz pozitīva viļņa

  Pagājušais gads līzinga nozarē nostiprinājis optimismu – audzis ne tikai pieprasījums pēc lauksaimniecības tehnikas finansēšanas, bet ļoti labi rezultāti ir novēroti arī auto līzinga segmentā.

  Lasīt vairāk

 • Pavasaris: īstais laiks mainīt automašīnu

  Pavasaris: īstais laiks mainīt automašīnu

  Pavasaris ir laiks, kad cilvēki pozitīvāk skatās uz lietām, apsver jaunas investīciju iespējas un labprāt maina automašīnas. Tas vienmēr ir bijis karstākais laiks līzinga devējiem, atzīst SEB līzinga vadītāja Nellija Kočanova.

  Lasīt vairāk

 • 8 ieteikumi automašīnas pircējiem

  8 ieteikumi automašīnas pircējiem

  Automašīnas iegāde ir svarīgs un atbildīgs lēmums, tādēļ apkopojām galvenās lietas, kas būtu jāņem vērā pirms auto iegādes.

  Lasīt vairāk

 

Kredīts ar fiksēto procentu likmi auto iegādei

Piedāvājam patēriņa kredītu ar 10% likmi transportlīdzekļa iegādei (vieglais automobilis, motocikls, tricikls, kvadricikls vai mopēds). Lai saglabātu 10% likmi, 2 mēnešu laikā no patēriņa kredīta saņemšanas brīža transportlīdzeklim jābūt reģistrētam Ceļu satiksmes drošības direkcijā uz Jūsu vārda.

Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Ikmēneša maksājums ir 84.99 EUR, pieņemot, ka kredīta summa ir 4000 EUR, kreditēšanas līguma darbības termiņš ir 5 gadi, fiksēta procentu likme 10%, komisijas maksa par kredīta noformēšanu 80 EUR. Gada procentu likme ir 11.5%. Kopējā summa, kas jāmaksā, ir 5179.28 EUR. Minētajam piemēram ir tikai informatīva nozīme, un katra klienta situācija tiek izvērtēta individuāli.

Kontakti


 

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

 • Procentu likme tiek noteikta individuāli
 • Pirmā iemaksa – sākot no 10 %
 • Līzinga termiņš – līdz 5 gadiem
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.