Switch to mobile version. Augšup

Infotelpa

Auto

 • Drošas ziemas braukšanas pamatprincipi autovadītājiem

  Drošas ziemas braukšanas pamatprincipi autovadītājiem

  Ziema ir laiks, kas autovadītājiem nozīmē paaugstinātu braukšanas risku, un auto vadīšana tajā tiek dēvēta par ziemas braukšanu.

  Lasīt vairāk

 • Ideāls automobiļa aprīkojums ziemas sezonā

  Ideāls automobiļa aprīkojums ziemas sezonā

  Lai arī šogad pirmais sniegs pienācis agrāk nekā ierasts, vēl ir laiks parūpēties, lai jūsu automašīna būtu gatava aukstākiem laikapstākļiem.

  Lasīt vairāk

 • SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde

  SEB līzinga Auto dienas – lielākā brīvdabas auto izstāde

  Jau vairākus gadus pavasarī un rudenī notiek SEB līzinga Auto dienas – lielāka brīvdabas auto izstāde, kurā spēkratus var ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt un izvelēties sev piemērotāko modeli. Šoreiz Cēsīs būs apskatāmi vairāk nekā 50 populārākās markas auto modeli. Tradicionāli plānoti arī ekspertu konsultācijas, īpašie piedāvājumi, konkursi un balvas.

  Lasīt vairāk

 • Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Seši “nedrīkst” blakussēdētājam

  Bez šofera iemaņām, ceļu satiksmes noteikumiem, automašīnas stāvokļa, laikapstākļiem un citiem faktoriem, satiksmes drošībā svarīgs ir arī blakussēdētājs, kurš var ne tikai palīdzēt vadītājam, bet arī traucēt viņam.

  Lasīt vairāk

 • Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  Līzinga segmentā paredzama stabila izaugsme

  SEB līzings šogad plāno palielināt jaunpiešķirtā finansējuma apjomu par 10% salīdzinājumā ar 2016. gadu. Vislielākā izaugsme tiek lēsta automašīnu līzinga segmentā. Kas sagaidāms citos segmentos un auto tirgū kopumā, intervijā aģentūrai LETA stāsta sacīja SEB līzinga valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

  Lasīt vairāk

 • 55 tūkstoši auto 20 gadu laikā

  55 tūkstoši auto 20 gadu laikā

  Šogad SEB līzings svin 20 gadu jubileju. Par to, kā šo gadu laikā mainījies tirgus, pieprasījums un piedāvājums, stāsta bijušie SEB līzinga vadītāji Ints Krasts un Nellija Kočanova, kā arī esošā valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

  Lasīt vairāk

 • Kā izvēlēties izdevīgāko līzingu

  Kā izvēlēties izdevīgāko līzingu

  Līzings uzņēmējdarbības attīstībai, mājsaimniecībai vai personiskās mobilitātes atrisināšanai var dot spēcīgu grūdienu, taču ir svarīgi izdarīt gudras izvēles. Šoreiz par to, kā izvēlēties piemērotāko līzinga pakalpojumu.

  Lasīt vairāk

 • E-auto: vai jau laiks izvēlēties savējo?

  E-auto: vai jau laiks izvēlēties savējo?

  Elektromobiļa ceļš pretī konkurētspējīga produkta statusam ir tikai sācies, taču ir skaidrs, ka pasaule ir lielu pārmaiņu priekšā. Vai ir pienācis laiks nopietni apsvērt e-auto iegādi, kas pircējiem pieejams Latvijā un ko no e-transporta gaidīt nākotnē?

  Lasīt vairāk

 • 5 iemesli mainīt veco auto pret jaunu

  5 iemesli mainīt veco auto pret jaunu

  Esošās automašīnas nomaiņai pret jaunu var būt finansiāli, praktiski un arī emocionāli iemesli, jo vieglais automobilis Latvijā nereti ir ne vien parasts pārvietošanās līdzeklis, bet arī emociju pirkums un statusa prece.

  Lasīt vairāk

 • Kā sagatavoties ceļojumam ar auto

  Kā sagatavoties ceļojumam ar auto

  Ceļošana ar automobili sniedz brīvības izjūtu un paver iespēju mainīt plānus tikpat spēji, kā tie iešaujas prātā. Taču, lai ceļā pārsvarā būtu patīkami pārsteigumi, labāk ir sagatavoties. Lūk, daži padomi, kas aiztaupīs pārpratumus un palīdzēs aprēķināt izdevumus.

  Lasīt vairāk

 • Eko auto – vai ekoloģisks vienmēr ir ekonomisks?

  Eko auto – vai ekoloģisks vienmēr ir ekonomisks?

  Ekoloģiskās mašīnas kļūst arvien populārākas – tās ne tikai mazāk ietekmē vidi, bet arī ļauj ietaupīt degvielu. Taču, nepareizi ekspluatējot, arī ekoloģiskās mašīnas kļūst ne visai ekonomiskas. Kopā ar Drošas braukšanas skolu esam apkopojuši ieteikumus kā samazināt degvielas patēriņu.

  Lasīt vairāk

 • Līzinga tirgus Latvijā uz pozitīva viļņa

  Līzinga tirgus Latvijā uz pozitīva viļņa

  Pagājušais gads līzinga nozarē nostiprinājis optimismu – audzis ne tikai pieprasījums pēc lauksaimniecības tehnikas finansēšanas, bet ļoti labi rezultāti ir novēroti arī auto līzinga segmentā.

  Lasīt vairāk

 • Pavasaris: īstais laiks mainīt automašīnu

  Pavasaris: īstais laiks mainīt automašīnu

  Pavasaris ir laiks, kad cilvēki pozitīvāk skatās uz lietām, apsver jaunas investīciju iespējas un labprāt maina automašīnas. Tas vienmēr ir bijis karstākais laiks līzinga devējiem, atzīst SEB līzinga vadītāja Nellija Kočanova.

  Lasīt vairāk

 • 8 ieteikumi automašīnas pircējiem

  8 ieteikumi automašīnas pircējiem

  Automašīnas iegāde ir svarīgs un atbildīgs lēmums, tādēļ apkopojām galvenās lietas, kas būtu jāņem vērā pirms auto iegādes.

  Lasīt vairāk

 • Jauns auto līzingā. Kādu nomaksas veidu izvēlēties?

  Jauns auto līzingā. Kādu nomaksas veidu izvēlēties?

  Jauna spēkrata iegāde jau sen vairs nenozīmē, ka jākrāj nauda daudzu gadu garumā. Līzings dod iespēju sēsties pie stūres uzreiz, bet maksājumus veikt pakāpeniski. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko nomaksas veidu.

  Lasīt vairāk

 • Pilna servisa auto līzings – ērtākais un izdevīgākais risinājums uzņēmumiem

  Pilna servisa auto līzings – ērtākais un izdevīgākais risinājums uzņēmumiem

  Saskaņā ar statistikas datiem aptuveni 80% jaunu vieglo automobiļu tirgus Latvijā veido juridiskas personas – uzņēmumi, no tām aptuveni 20% iegādātas pilna servisa līzingā.

  Lasīt vairāk

 • SEB Auto dienas Daugavpilī pārsteidz

  SEB Auto dienas Daugavpilī pārsteidz

  Piecdesmit jaunu automašīnu testi nepilnās divās dienās – tāda iespēja var rasties vien pasaulslavenu autožurnālu galvenajiem redaktoriem. Tieši tikpat piesātinātu autobraukšanas un iepazīšanas pieredzi SEB līzinga Auto dienās Daugavpilī varēja izbaudīt ikviens pilsētas un tās apkārtnes novadu iedzīvotājs un viesis.

  Lasīt vairāk

 • Ieguvumi no ekoautomobiļa iegādes

  Ieguvumi no ekoautomobiļa iegādes

  Tie laiki, kad par ekoauto sauca vien mazus, nekomfortablus transportlīdzekļus ar mikroskopiskiem, vārgiem motoriņiem, sen pagājuši. Rūpes par vides aizsardzību un interese par ilgtspējīgām tehnoloģijām sekmējusi kolosālu vieglo automobiļu progresu. Turklāt tas skāris ne tikai tiešos degvielas patērētājus – dzinējus, bet visu automašīnas konstrukciju kopumā.

  Lasīt vairāk

 • Latvijā dāmas vislabprātāk izvēlas Volkswagen, Nissan un Toyota automašīnas

  SEB līzinga dati liecina, ka pērn, 2014. gadā, sieviešu vidū vispieprasītākie ir bijuši pilnīgi jauni vai 4 līdz 8 gadus veci spēkrati - pilnīgi jaunas automašīnas iegādei priekšroku dod 28% SEB līzinga klientes Latvijā, 22% izvēlas 7 līdz 8 gadus vecas automašīnas, bet 17% - 4 līdz 5 gadus vecas mašīnas. Populārākās auto markas un modeļi Latvijas dāmu izvēlē pērn bija Volkswagen Golf, Nissan Qashqai, Toyota Auris un RAV4, Volvo XC60 un Hyundai Santafe.

  Lasīt vairāk

 • Kā Latvijā pirkt lietotu auto, ja no mašīnām neko nesaproti?

  Katrs būs dzirdējis kādu šausmu stāstu par lietotas mašīnas iegādi. Nesen, papētot situāciju tieši ar lietotu BMW automašīnu tirgu sapratu, ka bilde ir ļoti drūma – čakarētāju ir slāņiem un arī cērpamo "aitu" tikpat. Cilvēki joprojām nav iemācījušies vismaz elementāru piesardzību un ar acīm ciet pērk tādus auto, ko angliski sauc par "a lemon" (tulkojums - iegrābiens). Tāpēc šoreiz mēģināšu sastādīt nelielu, iesācējiem draudzīgu sarakstu ar padomiem pie lietotas mašīnas pirkšanas.

  Lasīt vairāk

 
Izdevīgs auto līzings
Izdevīgs auto līzings

Kredīts ar fiksēto procentu likmi auto iegādei

Piedāvājam patēriņa kredītu ar 10% likmi transportlīdzekļa iegādei (vieglais automobilis, motocikls, tricikls, kvadricikls vai mopēds). Lai saglabātu 10% likmi, 2 mēnešu laikā no patēriņa kredīta saņemšanas brīža transportlīdzeklim jābūt reģistrētam Ceļu satiksmes drošības direkcijā uz Jūsu vārda.

Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.


 

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

Līzinga finansējums
jaunu un lietotu
auto iegādei

 • Procentu likme tiek noteikta individuāli
 • Pirmā iemaksa – sākot no 10 %
 • Līzinga termiņš – līdz 5 gadiem

Īpašais piedāvājums
Eko jaunu auto iegādei:

 • Procentu likme privātpersonām 1,75 % + 3 mēn. EURIBOR
 • Pirmā iemaksa - sākot no 10 %
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.