Switch to mobile version. Augšup

Jelgavas pilsētas transporta karte

Jelgavas pilsētas transporta karte

 • Ātri un ērti norēķini Jelgavas pilsētas autobusos
 • Īpaša maksa par braucienu - 0.85 EUR (norēķinoties skaidrā naudā - 1.50 EUR)

Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte ir bezkontakta karte, ar kuru var norēķināties par braukšanu Jelgavas pilsētas autobusos par īpašu - zemāku cenu.  Šo karti izmantot tikai norēķiniem sabiedriskajā autobusā un skolēnu ēdnīcās.  Tā ir piesaistīta norēķinu kontam, no kura tiek segta brauciena vai maltītes maksa.

Pēc 20. jūlija vairs netiks nodrošināta Jelgavas iedzīvotāju karšu un Jelgavas skolēna apliecību darbība. Esošās kartes var izmantot līdz šī gada 20. jūlijam. Jaunas Jelgavas iedzīvotāja kartes tiks izsniegtas vēl līdz 1. jūlijam.

Lasīt vairāk

Lai pieteiktos Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei:

 • Pieteikties kartei Jūs varat SEB bankas filiālē Jelgavā (Akadēmijas ielā 3) vai Rīgā SEB bankas Rīdzenes filiālē (Vaļņu ielā 11).
 • Filiālē Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte - un jāaizpilda iesniegums par Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartes saņemšanu.
 • Kartes noformēšanai foto nav nepieciešams.
 • Karte tiks izgatavota 5 darba dienu laikā un to saņemt varēsiet pēc izvēles Jelgavas vai Rīdzenes filiālē.

Karte tiek piesaistīta jau esošam SEB bankas norēķinu kontam, vai iespējams bez maksas atvērt papildu kontu.

Lai pieteiktos Jelgavas pilsētas seniora kartei:

 1. Aizpildiet kartes (subsīdiju) pieteikumu  un nofotografējieties Jelgavas sociālo lietu pārvaldē, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 un sagaidiet apstiprinājumu.
 2. Dodaties uz Jelgavas filiāli, līdzi ņemot Personu apliecinošu dokumentu un aizpildiet iesniegumu par Jelgavas seniora kartes saņemšanu.
 3. Karte tiks izgatavota 5 darba dienu laikā un to saņemt varēsiet Jelgavas vai Rīdzenes filiālē pēc Jūsu izvēles.

Karte tiek piesaistīta jau esošam SEB bankas norēķinu kontam, vai iespējams bez maksas atvērt papildu kontu.

Ja Jūs jau šobrīd lietojat Jelgavas pilsētas transporta karti, jaunu karti noformēt nav nepieciešams un Jūs varat turpināt lietot esošo karti tāpat kā līdz šim.

Lai pieteiktos Jelgavas skolēna apliecībai:

1. Skolēnam savas skolas administrācijā jānofotogrāfējas, jāaizpilda apliecības pieteikumu un jāsagaida apstiprinājums.

2. Ja bērns ir vecumā no 7 līdz 14 gadiem, tā likumiskajam pārstāvim jādodas uz Jelgavas filiāli un jāaizpilda iesniegumu par Jelgavas pilsētas skolēna apliecības saņemšanu. Aizbildnim līdzi jāņem sava pase vai ID karti un bērna personu apliecinošs dokuments (ja Jūsu pasē nav ieraksta par bērnu, ir nepieciešama arī viņa dzimšanas apliecība)

Ja bērnam ir 15 gadi, uz filiāli likumiskajam pārstāvim un bērnam jādodas kopā un jāaizpilda iesniegums par Jelgavas pilsētas skolēna apliecības saņemšanu. Līdzi jāņem sava pase vai ID karte un bērna personu apliecinošs dokuments.

16- 17 gadus vecs jaunietis uz Jelgavas filiāli var doties patstāvīgi un aizpilīt iesniegumu Jelgavas skolēna apliecības saņemšanai.  Jaunietim līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

3. Karte tiks izgatavota 5 darba dienu laikā un to saņemt varēsiet Jelgavs vai Rīdzenes filiālē pēc Jūsu izvēles.

4. Karte tiek piesaistīta jau esošam SEB bankas norēķinu kontam, vai iespējams bez maksas atvērt papildu kontu.

Ja skolēns jau šobrīd lieto elektronisko Jelgavas skolēna apliecību, jaunu karti noformēt nav nepieciešams. Skolēns var turpināt lietot esošo karti tāpat kā līdz šim. Vienīgais, kas jāpatur prātā - pirms jaunā mācību gada ir jāpārliecinās, vai ir samaksāta e-kartes lietošanas maksa. Izsniegšanas maksu sedza Jelgavas autobusu parks, savukārt mēneša maksu 0.15 EUR jāsedz klientam.

  Spēkā no Spēkā līdz
E-kartes līguma noteikumi
03.09.2018
Spēkā esošs

Kartes izsniegšana un cenrādis

 • Karti varēsiet saņemt pēc izvēles - pa pastu (internetbankas lietotājiem), kā arī Jelgavas vai Rīdzenes filiālē.
 • Jelgavas kartes lietošanas mēneša maksa – 0.15 EUR.
 • Maksa par kartes aizvietošanu (nozaudēšanas, sabojāšanas u.tml. gadījumos) – 2.85 EUR.
 • Diennakts darījumu limits Jelgavas sabiedriskajā transportā – 6 EUR.
 • Maksa par 1 braucienu pilsētas autobusā ar karti ir 0.85 EUR, maksājot skaidrā naudā – 1.50 EUR.
 • Limits skolēna E-kartei citās kartes pieņemšanas vietās (skolas ēdnīcās) – 10 EUR.

Informācijai

Lai uzzinātu vairāk par pieteikšanos Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei, zvaniet SEB bankas klientu centram pa tālruni +371 26668777.

Lai iegūtu papildu informāciju par biļešu cenām Jelgavas pilsētas autobusos, aicinām Jūs zvanīt Jelgavas pilsētas pašvaldības klientu apkalpošanas centram pa tālruni 63005522.

Izmaiņas komisijas maksas ieturēšanas kārtībā

Sākot ar 2016. gada 4. janvāri SEB banka pāries uz mēneša komisijas maksas EUR 0,15 apmērā ieturēšanu par Jelgavas E-kartes lietošanu (komisijas maksa gadā – EUR 1,80).

Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.