Switch to mobile version. Augšup

Maksājumu veikšanas iespējas

E-rēķina automātiskā apmaksa

E-rēķina automātiskā apmaksa ir labākais risinājums regulāru, bet mainīgas summas rēķinu samaksai. Pakalpojuma būtība – Jūs pilnvarojat SEB banku samaksāt rēķinus no Jūsu konta, pamatojoties uz pakalpojumu sniedzēju iesūtītajiem e-rēķiniem bankā. Uzzināt vairāk

Regulārie maksājumi

Ja Jums ir regulāri vienādu summu maksājumi vienam un tam pašam saņēmējam – piesakieties Regulārajam maksājumam un uzticiet tos veikt bankai Jūsu vietā. Uzzināt vairāk

Bankas paraugi

Ibankas sadaļā „Bankas paraugi” ir sagatavoti vairāk kā 100 maksājumu paraugi uz dažādiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kur maksājuma nepieciešamā informācija jau daļēji ir aizpildīta, tādejādi ietaupot Jūsu laiku rekvizītu ievadei.

Mani paraugi

Ibankas sadaļā „Mani paraugi” ir iespēja sagatavot maksājumu, ievadot nepieciešamos rekvizītus, un saglabāt kā paraugu, ko turpmāk izmantot maksājumu veikšanai, tādejādi ietaupot Jūsu laiku rekvizītu ievadei.

Noderīgi

Uzziniet par SEB bankas piedāvātajām vietējo un starptautisko rēķinu un pakalpojumu apmaksas iespējām vienā pārskatāmā lapā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.