Switch to mobile version. Augšup

Alga SEB bankas kontā

Alga SEB bankas kontā

Jūsu priekšrocības, saņemot algu SEB bankas kontā:

 • Iespēja kļūt par klienta komplekta lietotāju un veikt savus ikdienas darījumus ērtāk un izdevīgāk
 • Iespēja saņemt priekšrocību programmas dalībnieka statusu un izmantot īpašus nosacījumus vairākiem SEB bankas pakalpojumiem
 • Īpaši izdevīgi pirkumi ar SEB bankas kartēm – bez komisijas maksas Latvijā
 • Iespēja atjaunotās maksājumu kartes saņemt pa pastu
 • Jūsu finansiālai drošībai vai dažādu mērķu realizācijai - bezmaksas konsultācijas par izdevīgāku brīvo naudas līdzekļu izvietošanu un uzkrājumu veidošanu

Lai saņemtu algu SEB bankā, lūdzu, aizpildiet pieteikumu (PDF) un iesniedziet to jebkurā SEB bankas filiālē. Paziņojiet savai grāmatvedībai Jums piešķirto konta numuru.

Noformēt algas saņemšanu var pavisam vienkārši un ātri:

 • atveriet kontu SEB bankā;
 • iesniedziet darba devējam aizpildītu iesniegumu (PDF), norādot SEB algas kontu;
 • sāciet saņemt algu SEB bankā.

Klientu komplektiem iespējams pieteikties jebkurā SEB bankas filiālē. Esošajiem klientiem visērtāk to izdarīt internetbankas sadaļā Pieteikumi.

 

Komplekta priekšrocības

Pārvaldiet savas finanses efektīvi ar Klienta komplektu. Norēķinu kartes, komunālie maksājumi, rēķinu apmaksa un naudas iemaksa/izmaksa bankomātos tagad vēl ērtāka. Lasīt vairāk

Ietaupiet laiku un naudu, izmantojot SEB elektroniskos pakalpojumus – internetbanku un SEB mobilo aplikāciju viedtālruņiem. Lasīt vairāk

 

 

Klientu priekšrocību programma sniegs Jums iespēju saņemt atlaides bankas produktiem, saņemt ielūgumus uz programmas dalībniekiem paredzētiem pasākumiem, kā arī citas priekšrocības. Lasīt vairāk

Jūs varat pieteikties bezmaksas finanšu konsultācijai, kuras laikā Jums tiks sniegta vispusīga informācija, un Jūs varēsiet saņemt padomus par finanšu mērķu īstenošanu, kā arī īpaši Jums izstrādātus finanšu risinājumus. Pieteikties konsultācijai

Iemesli, kādēļ cilvēki sāk uzkrāt un ieguldīt, ir dažādi. Kāds vēlas iekrāt naudu lielākam pirkumam vai savai finansiālai drošībai. Citam aktuālāk šķiet uzkrāt bērnu nākotnes izglītībai, bet vēl cits meklē veidus, kā izmantot naudu, lai tā nestu pēc iespējas lielāku peļņu. Piedāvājam iepazīties ar uzkrājumu un ieguldījumu veidiem vai pieteikties bezmaksas konsultācijai, lai kopā ar bankas darbinieku vienotos par piemērotāko risinājumu Jūsu gadījumā.

Pieteikties konsultācijai

Uzkrājumu un ieguldījumu produktu salīdzinošā tabula

 

Mērķis

Uzkrājuma periods

Minimālā summa

Risks

Regulārās iemaksas

Ieguldījumu tradīciju sākums

Krājkonts

Sev

Beztermiņa

1 EUR

Nav

Ir

Pieteikties konsultācijai
Pieteikties internetbankā

Vienkāršais depozīts

Sev

1 vai 2 gadi

100 EUR

Nav

Nav

Pieteikties konsultācijai
Pieteikties internetbankā

Pensiju 2.līmenis

Sev

Līdz pensijas vecuma sasniegšanai

6 % no bruto algas

Zems – augsts

Ir

Pieteikties konsultācijai
Pieteikties internetbankā

Pensiju 3. līmenis

Sev

Nav terminēts (atkarīgs no dalībnieka vecuma)

Nav noteikts

Vidējs - augsts

Ir

Pieteikties konsultācijai
Pieteikties internetbankā

Uzkrājums ar apdrošināšanu

Sev / bērnam

10 - 30 gadi

Nav noteikts

Zems – augsts

Ir

Pieteikties konsultācijai

 

Ja plānojat iegādāties jaunas mēbeles, jaunu sadzīves tehniku vai aizbraukt ceļojumā un Jums ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, piedāvājam Jums dažādas finansēšanas iespējas SEB bankā.

Patēriņa kredīts

Kredītkartes

Katram dzīvē pienāk laiks, kad ir nepieciešams labiekārtot mājokli vai atrast jaunu dzīves vietu. Ja vēlaties iegādāties jaunu mājokli vai plānojat savas mājvietas remontu, taču pietrūkst finansējuma, piesakieties konsultācijai pie SEB bankas privātpersonu darījuma vadītāja, lai vienotos par Jums piemērotāko finansēšanas risinājumu.

Mēs piedāvājam hipotekāro kredītu mājokļa iegādei, remontam un labiekārtošanai. Par aizdevuma nodrošinājumu kalpos Jūsu esošais vai iegādājamais dzīvoklis, dzīvojamā māja vai vasarnīca.

Lasīt vairāk

Ja vēlaties būvēt savu māju, piedāvājam izmantot SEB bankas Būvniecības kredītu.

Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Vēlaties kļūt par klientu?
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.