Switch to mobile version. Augšup

Pirmie soļi Tavā patstāvīgajā dzīvē

Pirmais kurss augstskolā, pirmā darbavieta, pirmais patstāvīgais ceļojums, pirmais auto, pirmais īrētais dzīvoklis… Tas viss sagaida Tevi, uzsākot patstāvīgu dzīvi. Pirmo soļu programma ir radīta, lai sniegtu Tev noderīgu informāciju un padomus, iespēju piedalīties unikālos pasākumos, kā arī ļautu ietaupīt, izmantojot īpašos piedāvājumus un atlaides.

Pirmie soļi Tavā patstāvīgajā dzīvē - lai sniegtu Tev noderīgu informāciju un padomus, iespēju piedalīties unikālos pasākumos, kā arī ļautu ietaupīt, izmantojot īpašos piedāvājumus un atlaides, ir radīta Pirmo soļu programma

Vecāki domā, ka zina visu par saviem bērniem…

Vai patstāvīgā dzīve Tev ir pa spēkam?

Atbildi uz 14 vienkāršiem jautājumiem un uzzini, ar ko jārēķinās, uzsākot patstāvīgu dzīvi - cik tā izmaksās, kāds tērētāja tips Tu esi.

 

Noderīgi Taviem pirmajiem soļiem

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.