Switch to mobile version. Augšup

    Warning message

  • Paldies par Jūsu interesi. Forma ir slēgta, jaunas atbildes vairs netiek pieņemtas.

Paplašini savas zināšanas par finansēm un banku!

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Finanšu izglītības nedēļa, kuras mērķis ir uzlabot iedzīvotāju zināšanas par finanšu jautājumiem, lai viņiem būtu iespēja gudri pārvaldīt savas finanses. SEB banka jau vairākus gadus piedalās Finanšu izglītības nedēļas pasākumos, un šogad laikā no 19. līdz 23. martam mēs aicinām 8. līdz 12. klases skolēnus ciemos uz SEB finanšu centru Valdlaučos, kur iepazīstināsim ar bankas darbinieku ikdienu un dalīsimies ar ieteikumiem skolēnu finanšu zināšanu pilnveidei.

  • Gribi uzzināt, kā strādā banka un kā digitalizācija ietekmē ikdienas finanšu pakalpojumus?
  • Vēlies iemācīties gudri plānot savas finanses un uzzināt, kāda varētu būt Tava pirmā darba alga?
  • Plāno savu karjeru finanšu nozarē? Mēs izstāstīsim, kādas īpašības un zināšanas ir nepieciešamas, ja vēlies strādāt bankā.

Pateicāmies par Jūsu interesi. Šobrīd visi ekskursiju laiki ir aizņemti. Ja vēlāties pieteikties ekskursijai uz SEB finanšu centu Valdlaučos citā laikā, rakstiet uz vai

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.