Switch to mobile version. Top

International trade

 • Kredītvēstule

  Kredītvēstule

  Kredītvēstules pamatā ir starpbanku vienošanās par apmaksas veikšanu tikai pēc Kredītvēstulē noteikto dokumentu saņemšanas, un tikai tad, kad ir izpildītas visas Kredītvēstulē minētās prasības. Pakalpojums ir paredzēts dažāda lieluma uzņēmumiem. Ņemot vērā Kredītvēstules izmaksas, pakalpojums ir ieteicams, ja darījuma apjoms ir 7 000 EUR un vairāk.

  Read more

 • Bankas garantijas

  Bankas garantijas

  SEB Bankas garantija/Bankas galvojums (kā arī Kredītvēstule vai Dokumentu inkaso) ievērojami mazinās Jūsu uzņēmuma importa vai eksporta darījumu riskus un nodrošinās garantijas gan preču eksportētājam, gan importētājam.

  Read more

 • Dokumentu inkaso

  Dokumentu inkaso

  Dokumentu inkaso ir starptautisko tirdzniecības darījumu maksājuma veids, kurā pēc pārdevēja pieprasījuma banka iekasē samaksu par preci no pircēja apmaiņā pret preču piegādes dokumentiem. Dokumentu inkaso gadījumā Jūsu norēķini par darījumu būs ne tikai drošāki, bet arī ātrāki, tikai jāņem vērā, ka – atšķirībā no Kredītvēstules – banka neuzņemsies saistības un atbildību par maksājumu veikšanu.

  Read more

Contacts

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.