Switch to mobile version. Augšup

Sākumlapa un navigācija

Šajā sadaļā lasiet par sākumlapā pieejamo informāciju, tās pielāgošanu savām vajadzībām, galveno internetbankas izvēlni un izskatu dažādās ierīcēs.

Nepieciešamības gadījumā Jūs varat šo lapu izdrukāt, izmantojot pogu "Drukāt" vai taustiņu kombināciju Ctrl+P. Lai saglabātu šo kā vienu no biežāk izmantotajām lapām Jūsu internetpārlūkā, izmantojiet taustiņu kombināciju Shift+Ctrl+D.

Sākumlapā redzamā informācija

Neatkarīgi no izvēlētās informācijas, sākumlapā vienmēr būs redzami visi uzsāktie, bet nepabeigtie pieteikumi. Tie būs redzami lapas labajā malā, strādājot no datora, vai lapas lejas daļā, strādājot no planšetes vai viedtālruņa.

Tāpat arī sākumlapā privātpersonām vienmēr būs pieejama informācija par esošo Klientu priekšrocības programmas līmeni, ja būsiet pieteicies šai programmai.

Sākumlapas uzstādījumi

Jūs varat personalizēt sākumlapu un izvēlēties, kādu informāciju vēlaties tajā redzēt. Lai atvērtu sākumlapas uzstādījumus, lapas apakšā atveriet sadaļu Sākumlapas uzstādījumi un izvēlēties informāciju, ko vēlētos redzēt internetbankas pirmajā lapā. Klikšķiniet “Slēpt”, lai slēptu informāciju sākumlapā, vai “Rādīt”, ja vēlaties to pievienot.

Piemēram, Jūs varat uzstādīt, ka sākumlapā attēlo kontu kopsavilkumu ar pieejamo atlikumu un maksājuma formu, kas automātiski pielāgosies Jums nepieciešamajam maksājuma veidam, tiklīdz ievadīsiet saņēmēja konta numuru un pārskaitījuma valūtu.

Jo vairāk sadaļu būs sākumlapā, jo ilgāks būs tās ielādes laiks.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Sākumlapa privātpersonām


Izvēlne

Vieglākam darbam internetbankai ir izveidota pārskatāma izvēlne.

  • Maksājumu sadaļā pieejama visa informācija par maksājumiem, e-rēķiniem, regulārajiem un nākotnes maksājumiem kā arī valūtas maiņu.
  • Konti/Kartes sadaļā pieejami kontu un karšu pārskati, kā arī vispārēja informācija par bankā pieejamajām kartēm un kontu veidiem.
  • Sadaļā Uzkrājumi/Pensija pieejama informācija par esošajiem noguldījumiem, 2. un 3. pensiju līmeni un dzīvības apdrošināšanu.
  • Sadaļā Kredīti/Līzingi pieejama visa informācija par kredītiem, līzingiem un citiem pieejamiem finansējuma veidiem.
  • Sadaļā Vērtspapīri pieejama informācija par esošajiem vērtspapīru kontiem, portfeļu pārskatiem un iespējams veikt darījums ar vērtspapīriem.
  • Citi/Uzstādījumi pieejama informācija par papildu pakalpojumiem un maināmajiem uzstādījumiem.
  • Pieteikumu sadaļā vienkopus pieejami visi biežāk izmantotie pieteikumi.

 

Informācijas meklēšana

Sākumlapā augšējā kreisajā stūrī ir internetbankas meklēšanas rīks. Ievadiet atslēgas vārdus, piemēram, “kartes bloķēšana”, un spiediet pogu “Meklēt”. Ja meklētājs atradīs tikai vienu atbildi uz Jūsu ievadīto atslēgas vārdu, tad šī lapa atvērsies automātiski.

Skatīt video

Informācijas meklēšana privātpersonām

Internetbankas izskats dažādās ierīcēs

Internetbanka radīta darbam ne tikai no datora, bet arī planšetēm un viedtelefoniem. Ērtākam un pārskatāmākam darbam, internetbankas lapu izkārtojums automātiski pielāgojas ierīcei, no kuras Jūs darbojaties.

  • Strādājot no datora ar standarta izšķirtspēju (sākot no 1024 x 576 un lielākas), izvēlne atradīsies lapas augšējā daļā, savukārt labajā pusē būs pieejama papildu informācija par bankas produktiem un pakalpojumiem, ja tāda attiecīgajā lapā ir pievienota.
Skatīt ekrānbildi

  • Strādājot no planšetdatora ar standarta izšķirtspēju (sākot no 480 x 320 un lielākas), izvēlne sakļausies un pārvietosies uz lapas augšējo labo stūri. Lai pārvietotos internetbankā, vajadzēs nospiest uz izvēlnes pogas un izvēlēties attiecīgo lapas sadaļu. Savukārt, informācija, kas pieejama lapas labajā malā pārvietosies uz lapas apakšējo daļu.
Skatīt ekrānbildi

  • Strādājot no viedtelefona ar standarta izšķirtspēju (ne mazākas par 320 x 200), izvēlne atradīsies tajā pašā vietā, kur strādājot no planšetdatoriem. Savukārt informācija, kas strādājot no datora pie pieejama, lapas labajā malā sakļausies un būs pieejama lapas apakšā.
Skatīt ekrānbildi

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.