Switch to mobile version. Augšup

Pieteikumi, saziņa ar banku

Ziņojumi

Saņemtie un Jūsu rakstītie ziņojumi pieejami sadaļā virs izvēlnes Ziņojumi/E-rēķini.

Nospiežot uz sadaļas, atvērties īsais ienākošo ziņojumu pārskats. Atverot saiti Nosūtīt ziņojumu, atvērsies logs jauna ziņojuma rakstīšanai. Savukārt visus ziņojums iespējams aplūkot, atverot saiti Apskatīt visus.

Ziņojumu sadaļā Jūs varat arī atbildēt uz bankas atsūtītajiem ziņojumiem, uzspiežot uz vēlamā ziņojuma un nospiežot pogu, “Atbildēt”.

Šajā sadaļā Jūs varat arī rakstīt bankai adresētos brīvas formas iesniegumus.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Saziņa ar banku privātpersonām


Pieteikumi

Internetbankā Jūs varat attālināti iesniegt vairāku bankas pakalpojumu pieteikumus, piemēram, pieteikt vai bloķēt karti, atvērt jaunu norēķinu kontu, iesniegt kredīta, līzinga un pieteikumus, pieteikt uzkrājumus un veikt vērtspapīru pirkšanas un pārdošanas darījumus.

Lielākā daļa pieejamo pieteikumu atrodami vienuviet izvēlnē Pieteikumi. Pieteikties bankas pakalpojumiem iespējams arī pie internetbankas sadaļās pie izvēlētā produkta.

Lai iesniegtu pieteikumu:

  1. atveriet izvēlētā pakalpojumu pieteikumu;
  2. pirms pieteikuma aizpildīšanas, iepazīstieties ar izvēlētā pakalpojuma nosacījumiem un Vispārējiem darījumu nosacījumiem. Pieteikumus un darījumu nosacījumus varat atrast privātpersonu dokumentu sadaļā;
  3. norādiet nepieciešamo informāciju;
  4. apstipriniet pieteikumu, ievadot kodu no kodu kartes vai digipass.

Visi uzsāktie, bet nepabeigtie pieteikumi vienmēr būs pieejami sākumlapā – labajā malā, strādājot no datora, vai lapas lejas daļā, strādājot no planšetes vai viedtālruņa.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Pieteikumi privātpersonām

 

Kā pārvaldīt finanses attālināti?

Iespējas pārvaldīt savas finanses attālināti un bez skaidras naudas ir ļoti dažādas. Atbilstoši konkrētai situācijai un vajadzībām, jums atliek izvēlēties sev piemērotāko.

Lasīt vairāk

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.