Switch to mobile version. Augšup

Kā atbloķēt internetbanku

Internetbanka tiek bloķēta, ja, pieslēdzoties internetbankai ar kodu karti, 5 reizes pēc kārtas ievadīta nepareiza paroli.
Jums ir jāzvana uz klientu centru, ja 5 reizes pēc kārtas ievadīsiet nepareizu lietotāja kodu vai kodu no kodu kartes, vai digipass.

Ja internetbanku lietojat tikai kā privātpersona, 12 stundu laikā varat to atbloķēt kādā no šiem veidiem:

1) klikšķiniet uz saites “Vai aizmirsāt paroli?

Norādiet lietotāja kodu un pieprasīto kodu no kodu kartes. Vienreizējais aktivizācijas kods tiks nosūtīts īsziņā uz Jūsu bankas kontaktinformācijā norādīto tālruni. Īsziņu var saņemt tikai Latvijas mobilo sakaru operatoru klienti. Kods būs derīgs 1 stundu. Ja šajā laikā kods netiks izmantots, tas būs jāpiesaka atkārtoti.

Pēc aktivizācijas koda saņemšanas ievadiet to pieprasītajā laukā, pēc tam norādiet jauno paroli. Par paroles prasībām lasiet sadaļā “Parole”. Ja paroli noteikti neatcerieties, uzreiz izmantojiet iespēju izveidot jaunu paroli, izmantojot sadaļu “Vai aizmirsāt paroli?”.

2) zvaniet uz SEB bankas diennakts tālruni +371 26668777

Telefoniski Jums tiks atjaunota iespēja pieslēgties internetbankai, lai Jūs varētu vēl 5 reizes mēģināt atcerēties Jūsu iepriekšējo paroli. Ja Jums atkārtoti tas neizdosies, piekļuvi internetbankai varēsiet atjaunot tikai SEB bankas filiālē. Attālināti to izdarīt nebūs iespējams.

Ievadot kodus no kodu kartes, varat izmantot gan lielos, gan mazos burtus. Piemēram, Y33nhR un y33nhr ir vienādi kodi.

Digipass – bez paroles

Lai pieslēgtos internetbankai ar kodu kalkulatoru (digipass), Jūsu izvēlētā parole nav nepieciešama. Digipass nodrošina divu faktoru autorizāciju - tā PIN kods ir zināms tikai klientam, un kods no digipass katru reizi tiek ģenerēts no jauna un ir derīgs noteiktu laiku.

Ja aizmirsāt digipass PIN kodu, lūdzam doties uz tuvāko SEB bankas filiāli, lai apmainītu esošo digipass pret jauno.

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.