Switch to mobile version. Augšup

Internetbankas uzstādījumi

Valodas maiņa

Internetbanka ir pieejama latviešu, krievu un angļu valodās. Pirmo reizi pieslēdzoties internetbankai, valodu pārslēgšanas izvēlnē Jūs varat izvēlēties sev vēlamo valodu. Internetbanka saglabās uzstādījumos Jūsu izvēli, pēc lietotājvārda ievadīšanas tā automātiski pārslēgsies uz jūsu izvēlēto valodu. Ja Jūs tomēr gribēsiet nomainīt valodu, to varat izdarīt izvēlnes Citi/Uzstādījumi sadaļā Vispārējie uzstādījumi:

1. izvēlnē “Valoda” izvēlieties vēlamo valodu;
2.  nospiediet pogu “Saglabāt”.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Valodas maiņa privātpersonām


Kontaktinformācijas maiņa

Lai vienmēr laicīgi saņemtu svarīgu informāciju no bankas, piemēram, par kartes derīguma termiņa beigām vai izmaiņām bankas pakalpojumos, aicinām regulāri pārbaudīt un atjaunot savu kontaktinformāciju izvēlnē Citi/Uzstādījumi sadaļā Mani dati.

  1. Attiecīgajā laukā veiciet nepieciešamās izmaiņas
  2. Nospiediet pogu “Turpināt”
  3. Vēlreiz nospiediet pogu “Turpināt”
  4. Pārbaudiet papildu datus
  5. Nospiediet pogu “Saglabāt”
Skatīt video

Kontaktinformācijas maiņa privātpersonām

 

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.