Switch to mobile version. Augšup

Digipass NANO

Digipass NANO

Jaunas iespējas Tavā mobilajā tālrunī

 • Ērts un viegli lietojams
 • Īpaši augsts drošības līmenis
 • Digipass NANO, ievietots mobilajā tālrunī, vienmēr ir pa rokai, lai pieslēgtos Ibankai un veiktu maksājumus

Pēdējos gados arvien vairāk pieaug cilvēku skaits, kuri savus maksājumus veic internetbankā. Norēķinu iespējas internetā ir kļuvušas par ikdienas nepieciešamību, tāpēc SEB banka piedāvā Jums jaunu autorizācijas iespēju Ibankai – Digipass NANO. Ātrs, ērts un pieejams mobilajā tālrunī – tāds ir jaunais Digipass NANO.

Digipass NANO ir jaunās paaudzes kodu kalkulators, kas ir uzlīmējams uz mobilā tālruņa SIM kartes, ievietojams mobilajā tālrunī un ir izmantojams kā tālruņa aplikācija. Digipass NANO darbojas tieši tāpat kā esošais Digipass 270, un tāpat kā esošais Digipass, arī Digipass NANO nodrošina īpaši augstu drošības līmeni darbam ar Ibanku.

Ir pieejami divu veidu Digipass NANO – standarta SIM kartēm un mikro SIM kartēm. To, kurš no šiem diviem veidiem jāizvēlas, nosaka izmantotā mobilā tālruņa SIM kartes lielums.


* Nano SIM kartēm (iPhone 5 un iPhone 6 tālruņiem) Digipass NANO nav vēl izstrādāts, tāpēc nav pieejams. Kā arī, ir novērota Digipass NANO nesavietojamība ar tālruņa modeli Nokia 5230.

Lietojot Digipass NANO, Jūs varat būt pārliecināts par savu finanšu līdzekļu drošību - drošības sistēma pasargā Jūsu kontu no nepiederošu personu piekļuves: 

 • Digipass NANO funkcionalitāte un drošība ir vienāda ar esošo Digipass 270.
 • Pirms pieslēgšanās un autorizācijas kodu aprēķināšanas ir jāievada PIN kods, kas ir zināms tikai mobilā tālruņa Digipass  NANO lietotājam.
 • Ja klients izmanto Digipass, Ibankā noteiktie limiti attiecas arī uz Digipass NANO.
 • Pēc Digipass mikroshēmas novietošanas uz telefona SIM kartes Digipass NANO mobilajā telefonā parādās kā atsevišķa aplikācija.
 • Digipass NANO aplikācija nav lejupielādējama no interneta.
 • Digipass NANO aplikācija mobilajā telefonā ir nodalīta no mobilā telefona operētājsistēmas, to tiešā veidā nevar vadīt un ietekmēt ar programmām no interneta.

Lai kļūtu par Digipass NANO lietotāju, jāaizpilda pieteikuma veidlapa. To var izdarīt jebkurā SEB bankas filiālē.

Digipass NANO cena ir 21.34 EUR.

Smart-ID

Smart-ID kā ērts un drošs autorizācijas risinājums internetbankai.
Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.