Switch to mobile version. Augšup

Dokumentālā filma "Rītdiena pienāca vakar"

Kādas ir Jūsu finansiālās vajadzības šodien?

Bezmaksas finanšu konsultācija ir individuāla tikšanās ar SEB bankas konsultantu, pēc kuras Jūs saņemat personīgu finanšu plānu, lai jau šodien sāktu veidot labāku dzīvi nākotnē.

Vai esiet aizdomājies par savu nākotni pēc 20 vai 30 gadiem? Kādus izaicinājumus tā nesīs? Kā tiem sagatavoties? Kā parūpēties, lai Jūs un Jūsu ģimene būtu nodrošināta un pasargāta? Ja esat domājis par šīm tēmām, aicinām Jūs noskatīties dokumentālās filmas „Rītdiena pienāca vakar”. Filmas tapšanā piedalījušies arī dažādu nozaru eksperti – Latvijas Universitātes rektors un fiziķis Mārcis Auziņš, politologs Ivars Ījabs, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, SEB bankas finanšu direktors Kārlis Danēvičs.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.