Switch to mobile version. Augšup

Apiņi

Foto galerija

No 79 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 265.33* EUR)

No 72 līdz 146 m2 | Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju komplekss Apiņi atrodas blakus Rīgai un tajā pašā laikā blakus zaļam priežu mežam.

Projektam paredzēti trīs posmi. Pirmajā posmā būs divas mājas, kurām pa vidu – no pārējiem noslēgts bērnu laukums un atpūtas zona. Katrā mājā ir četri stāvi. Pirmie trīs stāvi sastāv no četriem dzīvokļiem, un pēdējā ceturtajā stāvā ir divi ekskluzīvi premium klases penthausi. Katrā mājā ir gan divistabu, gan trīs istabu un četristabu dzīvokļi. Nultajā stāvā atradīsies autostāvvietas un noliktavas telpas. Teritorija būs apzaļumota, ar ierīkotām pastaigu takām apkārt projektam.

 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Apiņi” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • bezmaksas vērtējumu;
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 79 000 EUR, klienta līdzdalība 11 850 EUR, kredīta summa 67 150 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 265.33 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 335.75EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.7%, kopējā summa, kas jāmaksā 96 524.60 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, aicinām aizpildīt pieteikumu.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.