Switch to mobile version. Augšup

Mājokļa apdrošināšana

Mājokļa apdrošināšana

Drošs un pasargāts mājoklis ir svarīga dzīves sastāvdaļa

 • Visu risku apdrošināšana ar nelieliem ikmēneša maksājumiem
 • Ērti iegādāties internetbankā
 • Ātra atlīdzības izmaksa

Mūsu sadarbības partnera If sniegtā mājokļa apdrošināšana ļaus ikdienā justies droši un pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās. Turklāt apdrošināšana sedz ne tikai ugunsgrēka, plūdu vai zādzības radītos zaudējumus, bet arīdzan izmaksas, kas radušās dažādos sadzīves notikumos, piemēram, ja bērni apzīmējuši sienas vai viesību laikā tikusi sabojāta glezna.

IF logotips

Apdrošināšanu sniedzam sadarbībā ar mūsu partneri If Apdrošināšana*

Kāpēc izvēlēties apdrošināšanu pie If:

 • 96% If klientu ieteiktu If Apdrošināšanu saviem radiem un draugiem.
 • Viegla neuzmanība, piemēram, uz galda aizmirsta iedegta svece, nav pamats atlīdzības izmaksas atteikumam.
 • Ātra atlīdzības izmaksa – vairumā gadījumu lēmums tiek pieņemts 2 darbadienu laikā pēc visu dokumentu saņemšanas.
 • Pēc negadījuma varat uzticēt veikt remontu saviem meistariem vai If sadarbības partneriem.
 • Bez papildu samaksas iespējams apdrošināšanas maksājumu sadalīt 12 maksājumos.
 • Ikmēneša apdrošināšanas maksājums, sākot no 5 eiro.

Izvēloties apdrošināšanu privātmājai, tiks apdrošināta tās iekšējā un ārējā apdare, sienas, jumts, logi, inženierkomunikācijas, apkures un ventilācijas sistēmas, kā arī žogs, vārti, bērnu rotaļu konstrukcijas, apstādījumi un līdz pat 11 kvadrātmetriem plašas palīgēkas.

Apdrošinot dzīvokli, tiks apdrošināta tā iekšējā apdare, sienas, logi, durvis, starpstāvu pārsegumi, balkons, santehnika, elektroinstalācijas un inženierkomunikācijas, īpašniekam piederošā kopīpašuma daļa no ēkas, kā arī īpašniekam piederošā saimniecības telpa vai palīgtelpa un autostāvvieta, kas atrodas tajā pašā ēkā, kur dzīvoklis.

Papildus apdrošināt iespējams:

 • Mājokļa iedzīvi. Apdrošinātas tiks mājoklī esošās mēbeles, sadzīves tehnika, apģērbi un elektrotehnika, kā arī hobija priekšmeti. Iedzīves apdrošināšana saimniecības telpās un mājas pagalmā ir atkarīga no tā, vai tiek apdrošināts dzīvoklis, māja vai vasarnīca.
 • Civiltiesisko atbildību. Tiks atlīdzināti zaudējumi, kas nekustamā īpašuma adresē netīši nodarīti citas personas mantai un veselībai, piemēram, nopludinot kaimiņa dzīvokli. Jūs varat apdrošināt gan sevi, gan visu savu ģimeni, kā arī izvēlēties apdrošinājuma summu.

Piedāvājam trīs veidu īpašuma apdrošināšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām un iespējām:

 • Pamata, kas apdrošina visus polisē norādītos riskus.
 • Visu risku apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus visdažādāko negadījumu dēļ, ja vien tie nav minēti kā izņēmums.
 • Izīrētāja risku, kas apdrošina gan dažādu negadījumu riskus, ja vien tie nav izņēmums, gan īstermiņa vai ilgtermiņa īrnieku radītos zaudējumus.

Aicinām izvērtēt nekustamā īpašuma un iedzīves apdrošināšanas veidus, lai izvēlētos Jums piemērotāko polisi un segumu. Ja esat mūsu klients, internetbankā varat aprēķināt apdrošināšanas cenu, iegādāties polisi un uzzināt vairāk par apdrošinātajiem riskiem. Ja vēl neesat mūsu klients, aicinām par tādu kļūt, lai varētu iegādāties sadarbībā ar If Apdrošināšana piedāvātās polises.

 

* If P&C Insurance AS Latvijas filiāle (reģistrācijas numurs 40103201449), kas Latvijā pārstāv Igaunijas Republikā reģistrēto If P&C Insurance AS (reģistrācijas numurs 10100168). Uzņēmuma juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, Latvija. Uzņēmuma interneta vietnes: https://www.if.lv/ un https://www.if.ee/.

Mājoklī notiekot nelaimes gadījumam, vispirms nekavējoties ziņojiet par to attiecīgajām iestādēm – policijai, ugunsdzēsības un glābšanas dienestam vai nama apsaimniekotājam. Ja tas neapdraud Jūsu veselību un dzīvību, centieties samazināt negadījuma rezultātā radušos zaudējumus. Nofotografējiet negadījuma vietu un tā radītās sekas.

Paziņojiet par apdrošināšanas gadījumu mūsu sadarbības partnerim If Apdrošināšana ne vēlāk kā 3 darbadienu laikā kopš negadījuma. Atlīdzības pieteikumu varat iesniegt 24 stundas diennaktī mājaslapā if.lv, kā arī zvanot If Apdrošināšana pa tālruni +371 67338333.

Lūdzam neuzsākt nekustamā īpašuma vai iedzīves atjaunošanu vai remontu bez If Apdrošināšanas piekrišanas. Nepieciešamības gadījumā If Apdrošināšana sazināsies ar Jums, lai lūgtu papildu dokumentus un pierādījumus, precizētu informāciju par apdrošināšanas gadījuma apstākļiem, zaudējumu apmēru un iespējamām atbildīgām personām vai vienotos par iespēju apskatīt notikuma vietu vai bojāto mantu.

Kontakti

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.