Switch to mobile version. Augšup

Akācijas

Foto galerija

No 62 560 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 210,11* EUR)

No 39,1 m2 līdz 78,2 m2 | Akāciju ielā 2C, 2D, 2E un Jūrmalas gatve 92, Rīga

Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām. Pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas. Dzīvojamā kompleksa labiekārtotajā teritorijā rotaļu laukums, autostāvvietas, velo novietnes un zaļš pagalms.  

 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Akācijas” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

  • kredīta noformēšanu 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%);
  • bezmaksas vērtējumu;
  • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 62 560 EUR, klienta līdzdalība 9 384 EUR, kredīta summa 53 176 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 210,11 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 265,88 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.58%, kopējā summa, kas jāmaksā 76 008 98 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.