Switch to mobile version. Augšup

Apgrozāmo līdzekļu finansēšana

Apgrozāmo līdzekļu finansēšanai piedāvājam īstermiņa aizdevumus gan kā vienreizēju ieskaitījumu uzņēmuma kontā ar atmaksas grafiku, gan kā papildu līdzekļu limitu ar noteiktu termiņu, kas ir piesaistīts Jūsu uzņēmuma norēķinu kontam.

 • Faktorings - apgrozāmo līdzekļu finansēšanas veids

  Faktorings - apgrozāmo līdzekļu finansēšanas veids

  Lai konkurences apstākļos veiksmīgi pārdotu preces, aizvien lielāku nozīmi iegūst pircējam piedāvātie pārdošanas nosacījumi. Pircēji labprāt izmanto pēcapmaksu. Lai nodrošinātu piegādātājiem šādu iespēju, piedāvājam izmantot faktoringa pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

 • Overdrafts

  Overdrafts

  Īstermiņa aizdevums, kas sniedz Jūsu uzņēmumam iespēju aizņemties nepieciešamo summu apgrozāmo līdzekļu papildināšanai piešķirtā overdrafta limita robežās.

  Lasīt vairāk

 • Kredīts apgrozāmiem līdzekļiem

  Kredīts apgrozāmiem līdzekļiem

  Tas ir mērķa kredīts Jūsu uzņēmumam papildus apgrozāmo līdzekļu īstermiņa finansēšanai konkrētā projekta ietvaros.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.