Switch to mobile version. Augšup

Vērtspapīri

Vai vēlaties gūt lielāku peļņu no Jūsu brīvo naudas līdzekļu uzkrājumiem? Kopā ar SEB banku Jūs varat īstenot savas investīciju ieceres – mēs piedāvājam klientiem plašu finanšu instrumentu spektru, analītiskas zināšanas un ilggadēju pieredzi. Ja peļņas dēļ nevēlaties lieki riskēt, Jūs varat brīvos naudas līdzekļus noguldīt depozītā vai arī izvēlēties finanšu instrumentus ar viszemāko riska līmeni. Turpretī, ja vēlaties gūt lielāku peļņu uzņemoties augstāku risku, varat veikt darījumus ar dažādu uzņēmumu akcijām un cita veida finanšu instrumentiem. SEB nodrošina saviem klientiem tirdzniecību ar NASDAQ Riga AS un visām vadošajām ārvalstu vērtspapīru biržām.

 • Akcijas

  Akcijas

  Ar SEB bankas starpniecību Jūs varat iegādāties tirgū piedāvātās Latvijas vai ārvalstu uzņēmumu akcijas, tādā veidā kļūstot par šo uzņēmumu līdzīpašnieku (akcionāru). Akcijas būs Jums atbilstošs vērtspapīrs, ja pieļaujat paaugstinātu finanšu risku un ilgtermiņa investīcijas, kā arī vēlaties sekot līdzi vērtspapīru cenu izmaiņām. Akciju tirdzniecību Jūs varat veikt internetbankā vai filiālē. Piedāvājam šim nolūkam izmantot brokera pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

 • Obligācijas - parāda vērtspapīri

  Obligācijas - parāda vērtspapīri

  Obligācijas ir piemērotas tiem klientiem, kuri dod priekšroku ieguldījumiem ar skaidri zināmu peļņas apjomu – obligāciju ienesīgums līdz dzēšanai ir noteikts jau vērtspapīru iegādes brīdī. Ja vēlaties ieguldīt drošos vērtspapīros un saņemt noteiktu ienākumu, SEB banka piedāvā ieguldījumus Latvijas un ārvalstu valdību un uzņēmumu obligācijās ar dažādiem dzēšanas termiņiem. Obligācijas var ērti iegādāties internetbankā vai izmantojot brokera pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.