Switch to mobile version. Augšup

Uzkrājumi

Jums ir naudas summa, kura tuvāko mēnešu laikā nebūs nepieciešama? Lai šī nauda nestu Jums peļņu, nevis zaudētu savu vērtību, tā jānogulda. Ja nevēlaties pakļaut savus līdzekļus investīciju riskam, aicinām tos ieguldīt instrumentos ar viszemāko riska līmeni – depozītos! SEB banka Jums piedāvā vairākus depozītu veidus, kā arī plašas konsultāciju iespējas par citām brīvo naudas līdzekļu ieguldīšanas iespējām.

 • Krājkonts

  Krājkonts

  Vēlaties uzkrāt kādu naudas summu vai Jums ir līdzekļi, kurus negrasāties uzreiz tērēt? Tieši tam ir paredzēts Krājkonts — beztermiņa noguldījuma veids ar iespēju to brīvi papildināt un uzkrāt papildu naudas līdzekļus.

  Lasīt vairāk

 • Vienkāršais depozīts

  Vienkāršais depozīts

  Vienkāršais depozīts ir noguldījums ar noteiktu termiņu un nemainīgu procentu likmi.

  Lasīt vairāk

 • Pilngadības depozīts

  Pilngadības depozīts

  Pilngadības depozīts ir termiņdepozīts, kuru Jūs varat atvērt uz sava bērna vārda. Tā ir lieliska dāvana Jūsu bērnam dzimšanas dienā, raudzībās vai citos ģimenes svētkos. Depozītam ir izdevīga procentu likme, un to var papildināt ikviens – arī ģimenes draugi un paziņas.

  Lasīt vairāk

 • Īstermiņa depozīts

  Īstermiņa depozīts

  Īstermiņa depozīts ir laba iespēja brīvo līdzekļu noguldīšanai uz īsu, bet noteiktu termiņu ar fiksētu procentu likmi. Noguldījums ir paredzēts summām virs EUR 35 000, USD 45 000.

  Lasīt vairāk

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.